Golf 7 Modifiye Etme

geronimo47

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar. Golf 7 1.2 TSI DSG Comfortline 2014 model golf sahibiyim. Araca orijinal ön J LED far, arka LED stop, ve hayalet ekran taktırmak istiyorum. Ayrıca aklıma gelen sis farları LED olabilir bunu dışında iç multimedya ekran değişimi olabilir bunların dışında sizin önerilerinize de açığım. Tabi hepsi bir arada olması maliyet açısından biraz zor fakat en azından fiyatları bilsem öncelik sırasına koyarak zamana yayabilirim. Nereden bulabilirim açıkçası çok yabancı ve tecrübesizim şu an önerebileceğiniz bir internet sitesi veya Mardin ya da Diyarbakır'da bu işi yapabilecek bir yer biliyor musunuz? Şimdiden teşekkürler.

Hoşgeldiniz..

https://www.golftutkusu.com/forum/72-tanisma-salonu/

Madem Orjinal ve sıfır diyorsun…

Orjinal J led değilde Orjinal U led yada çift U led diyelim… aracında ki far normal ise 30-35.000

Led Stop… 10.000

Hayalet…. 16.000

Discovery pro…. 22.000

Çıkma her zaman işini görebilir yada orjinal almayacalsın…

Ayrıca günümüz şartlarında şuan için birşey alınmaz bence, herşey ateş pahası…

Son düzenleme:
Hoşgeldiniz..

https://www.golftutkusu.com/forum/72-tanisma-salonu/

Madem Orjinal ve sıfır diyorsun…

Orjinal J led değilde Orjinal U led yada çift U led diyelim… aracında ki far normal ise 30-35.000

Led Stop… 10.000

Hayalet…. 16.000

Discovery pro…. 22.000

Çıkma her zaman işini görebilir yada orjinal almayacalsın…

Ayrıca günümüz şartlarında şuan için birşey alınmaz bence, herşey ateş pahası…
Merhaba, Hoşbulduk. Teşekkür ederim bilgilendirme için fiyatların açıkçası bu kadar yüksek olduğunu tahmin etmemiştim. Orjinal istememin nedeni arabanın beynine zarar verebiliyor, sürekli arıza ışığı yanıyor veya muayeneden geçmeyebiliyor şeklinde servisten sanırım bilgi almıştım. Bunları şu an bu fiyatlardan alsam 83.000 gibi bir fiyat çıkıyor ve açıkçası yüksek bir meblağ. Bakalım fiyatlar bu civarda olduğu sürece yapamıyacağız demektir.

Merhaba, Hoşbulduk. Teşekkür ederim bilgilendirme için fiyatların açıkçası bu kadar yüksek olduğunu tahmin etmemiştim. Orjinal istememin nedeni arabanın beynine zarar verebiliyor, sürekli arıza ışığı yanıyor veya muayeneden geçmeyebiliyor şeklinde servisten sanırım bilgi almıştım. Bunları şu an bu fiyatlardan alsam 83.000 gibi bir fiyat çıkıyor ve açıkçası yüksek bir meblağ. Bakalım fiyatlar bu civarda olduğu sürece yapamıyacağız demektir.

Bunlar sıfır fiyatları internetten aratın çıkma ürün kullanın yarı yarıya düşecektir…

Tekrar merhaba fiyatları gördükten sonra kriterlerimi şu şekilde güncellemek istedim illa orjinal olmasa da olur diyelim yeterki arabanın beynine zarar vermesin arıza ışığı yakmasın ve sorunsuz bir şekilde muayeneden geçsin. Listem yine aynı ön far ve arka stop hayalet ekran ve mutimedia oynatıcı. Bugün arabayı muayeneye götürdüm orada özellikle sordum multimedia ve hayalet göstergenin sorun olmayacağını fakat farların muayenede sorun çıkardığını belirttiler. Muayeneye getirdiğinde eskilerini takar muayeneden sonra tekrar değiştirirsin dediler fakat o da sürekli tak çıkar hem maliyet hem de açıkçası hiç uğraşamam. Muayeneden geçme garantisi veren veya verebilen varsa bildiğiniz yerler veya satış siteleri önerileri bekliyorum.

@geronimo47 Hocam forumda biraz vakit geçirin, arama yapın. Sorularınıza cevap bulacağınıza inanıyorum.

Tekrar merhaba fiyatları gördükten sonra kriterlerimi şu şekilde güncellemek istedim illa orjinal olmasa da olur diyelim yeterki arabanın beynine zarar vermesin arıza ışığı yakmasın ve sorunsuz bir şekilde muayeneden geçsin. Listem yine aynı ön far ve arka stop hayalet ekran ve mutimedia oynatıcı. Bugün arabayı muayeneye götürdüm orada özellikle sordum multimedia ve hayalet göstergenin sorun olmayacağını fakat farların muayenede sorun çıkardığını belirttiler. Muayeneye getirdiğinde eskilerini takar muayeneden sonra tekrar değiştirirsin dediler fakat o da sürekli tak çıkar hem maliyet hem de açıkçası hiç uğraşamam. Muayeneden geçme garantisi veren veya verebilen varsa bildiğiniz yerler veya satış siteleri önerileri bekliyorum.
çift j far ile muayeneden geçtim 20 gün önce. forum sponsoru Sem tuning den almıştım

Geri
Üst Alt