Golf 2017 7.5 için kumandadan araç çalıştırıp stop mekanizması

ibrahimztrkk

Yeni Üye
İsim
İbrahim
Araç
Golf 2017 7.5
Merhabalar. 2017 golf için uzaktan kumanda ile çalıştırıp stop etme ile ilgili fikir araştırmaları olanlar bilgilendirebilir mi ?
siteye baktım ama öyle bir konu başlığı göremedim..

Hocam aracın çalışması için mutlaka anahtara ihtiyaç var. Anahtarı okumaz ise motor çalışmaz. Bazı sistemlerde anahtarı içeride bırakıyorlar. Aman dikkat aracınızı çalarlar. Orijinal sistemlerde uzaktan çalıştırma tüm sisteme entegre olduğu için uzaktan çalıştırılmış araç anahtar araca gelmeden hareket etmez .Hemen motoru kapatır. Güzelce araştırmanızı tavsiye ederim.

Hocam aracın çalışması için mutlaka anahtara ihtiyaç var. Anahtarı okumaz ise motor çalışmaz. Bazı sistemlerde anahtarı içeride bırakıyorlar. Aman dikkat aracınızı çalarlar. Orijinal sistemlerde uzaktan çalıştırma tüm sisteme entegre olduğu için uzaktan çalıştırılmış araç anahtar araca gelmeden hareket etmez .Hemen motoru kapatır. Güzelce araştırmanızı tavsiye ederim.
öncelikle ilginiz ve cevabınız için teşekkür ederim ilker bey.
Söylemek istediğim sistemi youtube da bir arkadaş yapmış iletişime geçmeye çalıştım fakat irtibat bilgileri bulunmuyor.
şu videoya bi göz atar mısınız? bahsettiğim şu şekilde..

Aracınız için youtubeda uygulanmış video mevcut. Golf 7.5 uzaktan çalıştırma

Söylemek istediğim sistemi youtube da bir arkadaş yapmış iletişime geçmeye çalıştım fakat irtibat bilgileri bulunmuyor.

Hocam hayatımda gördüğüm en saçma şeylerden. Normalde eğer anahtarsız giriş ve çalıştırma var ise aracınızda elektirikli direksiyon kilidi olur araçta. Bunda o da yok. Ve immobilizer anahtar yokken kesinlikle aracı çalıştırmaz. Bir şekilde onu devre dışı bırakılması lazım. Yada anahtar aracın içinde biryerde. Ben olsam yaptırmam. 😀 çalarlar arabayı.

Bunlar Çin'den ithal edilen çok basit devrelerle yapılmış Tofaş'a vs yapılan türden uygulamalar. Gidip de Alman mühendisliğine sahip bir arabaya bence ne olduğu belirsiz elektronik şeyleri ilave edip heyecan aramaya gerek yok.

evet bu tür şeyler çok tehlikeli araçta yangın bile çıkartabilir..bmw gibi uzaktan çalışma bizim araçlarda zor gibi

Bu sistem ile anahtar cebinizde ve araba çalışır durumda iken araçtan indiğiniz veya indirildiniz zaman aracınıza biri biner ve gazlayıp giderse sizin de arkasından el sallayarak bakmanız demektir. Bunlar Çin işi en fazla 100$ lık ürünler. Kasko firması bunu yaptırdığınız bilirse aracınızı sigortalamaz. Sigortalasa bile çalındığında bahane edip işin içinden çıkar.

Geri
Üst Alt