Yeni Golf Aralık Fiyatlar

10 gün önce Çankaya Doğuş'a aracımı bakım için götürdüğümde birisi son kalan r-line aracı alıyordu, etiketi 610.000 TL idi. Nasıl bu kadar oluyor, alınıyor derken adam iyi yapmış demek ki :)

Ondan sarı sitede en ucuzu 750.000

Liste fiyatlarina göre arabanizin degerini hesaplayip arabanizi satmayin zarar edersiniz.

Eskiden liste fiyatlari üzerinden %10-20 indirim uygulanirdi simdi liste fiyatlari üstüne %10-20 ek yapiliyor

Örnek olarak Skoda bayileri son sattigi SuperB'leri liste fiyatindan %10-15 daha pahaliya satti

Eylül 2016
75bin TL Kurşun Gri Golf 7 R-Line almıştım.
Şimdi bir sıfır eklendi 750 bin. Başka sözüm yok.

Daha dün gibi 3 liraya aldığımız Afyon cumhuriyet parmak sucuk 15 oldu, biz asıl kime kızalım?

Geçen hafta 1.0 rline’ın 880.000e gittiğini görmüş oldum. 600.000 çok masum kalmış o fiyattan al-satçılar çöker

Geçen hafta 1.0 rline’ın 880.000e gittiğini görmüş oldum. 600.000 çok masum kalmış o fiyattan al-satçılar çöker

Tiguan 1.5 r-line gecen hafta bayide 870 bine satildi, bu iki arabanin arasinda %30-35 fiyat farki var Tiguan lehine, bmw 3 msport 970 bine satildi, keza audi q3 940 bin, a3 sportback 1.5 sline 700 bin, fiyatlar dengesiz ama golfü bu fiyata alanda ??? Gerci ocak-subat gibi bu fiyatlara gelmis olur, biraz önden yüklemeli almis arabasini :)

Sıfır mı hocam?
Bayiden 0. Seramik cart curt da yapılmış ekstra fiyata bahane verebilmek için. Opsiyonu var mı göremedim malesef.

@krym
Geçtiğimiz hafta sanırım insanlar yakınındaki bayilerden bulabildiği ne varsa almaya çalıştı. 880.000e hala alınabilecek güzel arabalar var. Alsatçı dışında aklım almıyor bu fiyatları

Bayiden 0. Seramik cart curt da yapılmış ekstra fiyata bahane verebilmek için. Opsiyonu var mı göremedim malesef.

@krym
Geçtiğimiz hafta sanırım insanlar yakınındaki bayilerden bulabildiği ne varsa almaya çalıştı. 880.000e hala alınabilecek güzel arabalar var. Alsatçı dışında aklım almıyor bu fiyatları
İlginç hakikaten. Seramik yanında 1 kilo baklava ve 1 aylık Bodrum tatili de hediye verilseymiş iyiymiş. Bir daha öyle müşteri zor bulunur.

Geri
Üst Alt