Aracım ne kadar eder.

Golf piyasasi cok ilginc, tdi'lar 3 ay önce bedavaydi, simdi hak ettigi fiyatlara yaklasti, mk 7.5 manueller bedavaydi, yavas yavas degerini buluyor, yeni kasa olayi sert vurdu golf piyasasini ama düzeliyor, satmak icin yanlis zaman cok aciliyeti yoksa, 300 bin civari olmali satis fiyati bu piysada

Konuyu görünce kendi aracımın piyasasına baktım, ağzım açık kaldı. Sarı sitedeki değerleme sisteminde fiyat 340 bin ₺ olarak çıkıyor. Muadil ilanlara bakınca aracımın tıpatıp aynısı + sunroof’lusunu 500 bin’e ilana koymuşlar. Allah herkese akıl, fikir, sabır versin…

Ayrıca mk8 ilk çıktığında fiyatına takılmayıp alanları da tebrik ediyorum, x2 olmuş onlar da.

Değisen bisey yok.

Mk 8 alanlarda (1 adet alıp binmeye alanlar)

Şurda 3-4 yıl sonra mk9 a bakıp anca ahh çekerler.

Hayat herkese istopp etti......

1 ay önce 240 istediğim 2015 dsg higtline aracıma 230 verince anlaşamamıştık aynı arkadaş 275 veriyor şimdi yok dedim :) vermem de daha 500 dese yine vermem sonuçta s atıp golf8 alamadıktan sonra neden satayım ki fiyatlar yükseliyor ama zenginleşmiyoruz aslında yerine koyacağımız araç ta artıyor aynı şey oluyor , parayı kaldırsınlar takas usulü ile yapalım alışverişi en iyi yol : golf7 + iphone 13 pro max ile golf7.5 takas etmek mantıklı geliyor satıp parayı alıp tekrar yenisini bulana kadar :=)

Geri
Üst Alt