Alınık Tiguan

HONEY

İsim
BÜLENT
Selam dostlar

Cok yakin bir arkadasima dsg Tiguan ariyoruz

Bütçe 500 bin tl civari

Herkes gibi dusuk km yuksek model tercihimiz tabide artik ne cikarsa kismetimize :)

İstanbul ici tercih ediyor

En son ekimde euro 10 lira civarindayken bayide opak beyaz extrasiz life 520 bin liraydi, yani 52 bin euro, bugünkü kurla 700 bin üstü yapiyor, Allah yardimcisi olsun arkadasin

Son düzenleme:
En son ekimde euro 10 lira civarindayken bayide opak beyaz extrasiz life 520 bin liraydi, yani 52 bin euro, bugünkü kurla 700 bin üstü yapiyor, Allah yardimcisi olsun arkadasin
Arkadaşım ocakta elegance tiguanı 420 bin liraya aldı, alırken pahalı dedik :(

Arkadaşım ocakta elegance tiguanı 420 bin liraya aldı, alırken pahalı dedik :(
Yalniz pahali almis :) subat sonu mart basi kampanya ile elegancelari 400 bine verdiler, ama renkleri cok kötüydü, bordo-kahverengi-opak beyaz.

Sirf renkleri ve igrenc koltuk dösemeleri icin almamistim, satis temsilcisi pesimden kosuyordu, bende "elektrikli koltuklu siyah dösemeli r-line" istiyordum, ayrica renk olarakta sadece "lapis blue" istiyordum, iste lüx böyle birseydi bir zamanlar, 8 ay önce kraldim, simdi elimde 1 milyonla bayiye gitsem adam yerine koymazlar. (sonra istedigim r-line'lar geldi ama nasip olmadi, 450 bine ses sistemli vardi)

Bu ülkede en büyük amacimiz kecilerimize sahip cikmak, kacirmayalim kecileri

Yalniz pahali almis :) subat sonu mart basi kampanya ile elegancelari 400 bine verdiler, ama renkleri cok kötüydü, bordo-kahverengi-opak beyaz.

Sirf renkleri ve igrenc koltuk dösemeleri icin almamistim, satis temsilcisi pesimden kosuyordu, bende "elektrikli koltuklu siyah dösemeli r-line" istiyordum, ayrica renk olarakta sadece "lapis blue" istiyordum, iste lüx böyle birseydi bir zamanlar, 8 ay önce kraldim, simdi elimde 1 milyonla bayiye gitsem adam yerine koymazlar. (sonra istedigim r-line'lar geldi ama nasip olmadi, 450 bine ses sistemli vardi)

Günbatımı mavisi içi siyah bizimki, renk kombinasyonu güzel :) Euro 9 du diye hatırlıyorum hocam dediğiniz life fiyatından ucuza geliyor .

martta beyaz elegance 398
life boş 330
life cam tavan elektrikli koltuk 350 idi
atecanın geçen hafta 520ye gittiği düşünülürse makyajlı kasa 500e imkansız gibi

Butce guzel ama;

Su sacma piyasada sanirim ancak 19-20 model makyajsiz comfortline alinabilir.
Aslinda 19un sonunda gelen comflar baya donanimli sayilir.

Bahsettiginiz r-linelar su an ikinci elde 800 ustu yaziyorlar.
Xc90 sanki mubarek

Su sacma piyasada sanirim ancak 19-20 model makyajsiz comfortline alinabilir.
Aslinda 19un sonunda gelen comflar baya donanimli sayilir.
2016 1.4 150 hp dsg comfortline araca (cam tavan, hayalet, led far, geri görüş, koltuk ısıtma, katlanır ayna, lastik basınç, appconnect vs. vs.) vavacars ikinciyeni vb. siteler 530 bin TL teklif ediyor. 19-20 modeller 600 bin TL civarı.

Geri
Üst Alt