Osram Led Far Ledriving Black Edition Hakkında

Kagandogan

Üye
İsim
Kağan doğan
Araç
GOLF 7 1.4 TSI HIGHLINE
Merhabalar, ekteki farı kullanan var mıdır ?
Kalite uyumluluk fiyat vs gibi konularda tecrübelerinizi bekliyorum.
Teşekkür ederim. İyi formlar…

Ekli dosyalar

• 69D9E3C8-5CE4-41DB-A892-CC78B533A81E.jpeg
    69D9E3C8-5CE4-41DB-A892-CC78B533A81E.jpeg
    66.2 KB · Görüntüleme: 22

Bende arastiriyorum
Fakat replikalarin aydinlatmasindan emin olamiyorum

Bende arastiriyorum
Fakat replikalarin aydinlatmasindan emin olamiyorum
Osram oem üreticisi diye biliyorum bu yüzden taiwan ürünleri gibi sorun çıkacağını düşünmüyorum.

Merhaba 2 yıldır kullanıyorum bir sorun yaşamadım aydınlatma vs gayet şık duruyor araçta, malzeme kalitesi başarılı buğu vs yapmadı hiç. montajı basit soket sokete montajlanıyor ek olarak aküye bir kablo daha gidiyor.

Ek bir sorunuz olursa yanıtlayabilirim.

https://www.golftutkusu.com/topic/8590-golf-7ye-osram-ledriving-far-uygulamasi/
Hakan beyin uygulamasından sonra bende aldım, harika ürünler tavsiye ederim. Montajı çok kolay, videosu var osramın sitesinde,
Şu an Vw servislerde 5G1052163 parça koduyla oem ürün olarak satılıyor.

Bu farlarin mk 7.5 uyumlu olan modelleri de var mi hocalarim

Günaydın şimdi wv servise sordum bugün fiyat 17272.36₺ bu, yarın ne olur bilemiz diyorlar.

Merhaba 2 yıldır kullanıyorum bir sorun yaşamadım aydınlatma vs gayet şık duruyor araçta, malzeme kalitesi başarılı buğu vs yapmadı hiç. montajı basit soket sokete montajlanıyor ek olarak aküye bir kablo daha gidiyor.

Ek bir sorunuz olursa yanıtlayabilirim.

https://www.golftutkusu.com/topic/8590-golf-7ye-osram-ledriving-far-uygulamasi/
Hakan bey değerli bilgi paylaşımlarınız için çok teşekkürler. Aracın comfort yada highline olması söketle ilgili bi değişikliğe yol açıyor mu ? Ek olarak herhangi bir kodlama istiyor mu ?
Siz ürünü servisten mi yoksa başka bir distribütör den mi aldınız ?

Rica ederim, halojen ve bi xenon' a uygun iki çeşiti var ikiside soket sokete uyumlu. alırken buna dikkat edin. kodlamaya gerek yok. ürünü distiribitörden aldım. Osram Asya makine Sercan By den bilgi alabilirsin telefonu 212 671 01 49

Geri
Üst Alt