Golf 7.5 anahtar pili değişmesine rağmen zayıf uyarısı

Mertshn

Yeni Üye
İsim
Mert
Araç
Volkswagen Golf 7,5
2017 golf 7,5 aracım var. Anahtar pili zayıf uyarısı verdi değiştirdim 20 gün sonra bir daha aynı uyarıyı verdi sebebi ne olabilir?

yunusaktas91

Paylaşımcı Üye
İsim
Yunus
Kullandığınız pille alakalı olabilir, Duracell marka pek tavsiye edilmiyor. Panasonic, Sony veya Varta forumda tavsiye edilen markalar. Pilin tarihi eski olabilir. Yanlış kodlu (2032) pil taktıysanız temassızlık yapıp pilin ömründen yemiş olabilir, 2025 kodlu pili kullanmanız gerekiyor.

HONEY

Efsane Üye
İsim
BÜLENT
Kullandığınız pille alakalı olabilir, Duracell marka pek tavsiye edilmiyor. Panasonic, Sony veya Varta forumda tavsiye edilen markalar. Pilin tarihi eski olabilir. Yanlış kodlu (2032) pil taktıysanız temassızlık yapıp pilin ömründen yemiş olabilir, 2025 kodlu pili kullanmanız gerekiyor.
2032 de oluyor ben taktim sıkıntı yok maxwell

AliAkg

Paylaşımcı Üye
İsim
Ali Akg
2017 golf 7,5 aracım var. Anahtar pili zayıf uyarısı verdi değiştirdim 20 gün sonra bir daha aynı uyarıyı verdi sebebi ne olabilir?
Benim 4 gün önce uyarıyı verdi, değiştrdim. Değiştirdiğim gün de uyarıyı sürekli verdi.Ve halâ da veriyor

atacandiri

Katılımcı Üye
İsim
Atacan
Ben duracell aldım aynı olay başıma geldi 2 3 pil yedim ...Sonra mahalle bakkalindan maxwell aldım 1.5 senedir sorun yok...

Mertshn

Yeni Üye
İsim
Mert
Araç
Volkswagen Golf 7,5
Suny aldım bende gelince deneyeceğim bakalım

yavuzbattal

Katılımcı Üye
İsim
Yavuz
2032 de kapak kapanmıyordu ben denediğimde. Ben kırarım diye nazikte davranmış olabilirim. 2025 markalar denedim, hepsi bir hafta sonra uyarı verdi, oto elektrikçiden maxwell aldım. Aman duymasın, bir sene oldu tık yok... :)

forzaGilles

Uzman Üye
Moderatör
İsim
Ali
CR 2032 bir şekilde uyacaktır fakat daha kalın olduğundan., çipe leğimli olan iletken metale olması gerektiğinden daha fazla baskı uygulayacağından bir süre sonra pil yuvasına ve çipe zarar verecektir. sonra vay anam servis yeni anahtar için bi dünya para istedi demeyin., CR 2025 kullanın., ve mümkünse netten pil almayın genelde bayat pil gönderirler.

Üst Alt