İkame araç kredi kartı bilgisi


bf417

Paylaşımcı Üye
Katılım
3 Tem 2018
Mesajlar
1,719
İsim
sedat küçük
Konum
eskişehir
Merhaba bir yakınım polo aracının arka tamponunu değişim için geçen hafta servise bıraktı. Kaskodan tamir yapılacağı 15 gün süreceği belirtilmiş ikame araç için bugün aramışlar kredi kartı bilgisi istemişler herhangi bir trafik cezası vs olduğunda mağdur oluyorlarmış fakat kredi kartı bilgilerini paylaşmak gerçekten saçmalık.Bu durumda yapılması gereken nedir tecrübeli arkadaşlar paylaşırsa sevinirim
 

fueleconomy

Yeni Üye
Katılım
16 Şub 2019
Mesajlar
39
İsim
Mehmet Can
Konum
İstanbul
Sanal kart oluşturarak provizyon miktarı kadar limit belirleyebilirsiniz provizyon bedeli haricinde bir bedel çekemezler. Ayrıca kiralama şirketinin sözleşmesini iyice okuyun sonrasında mağdur olmayın.
 

Ozan Karsavuran

Katılımcı Üye
Katılım
30 Haz 2018
Mesajlar
159
İsim
Ozan
Konum
Ankara-İzmir
araç kiralamanın standart prosedürü, kasko poliçesinde de yazar kiralama firmasının şartları geçerlidir diye. yani ikame aracı istiyorsanız vermek zorundasınız.

2009da ikame araç istediğimde kiralama şirketi reddetti 21 yaş 3 yıllık ehliyet şartını sağlamadığım için, o zaman kasko poliçesinde dediğim şekilde bir not yoktu, şikayet vara filan yazdım anadolu sigorta haklısınız diyip çözüm üretmeye çalıştı :)
 

Üst Alt