Llumar Kaput Filmi Yırtıldı

Bazıları bu olay garanti kapsamında değil diyebilir kesinlikle garanti kapsamında. Adamlar bu lumar filmi tanıtırken tornavida bıçak gibi kesici maddelerle bakın yırtılmıyor yırtamazsınız diyen firmalar değilmiydi? 10 yıl garanti solmaya karşı garanti veriyorsa neden 400 tl ye pvc kaplatıp 2 yılda bir yeniletmiyor da 1800 tl verip lumar kaplatıyor bu insanlar kreiz mi? Herkes işin çakalı olmuş ürün alıyorsun başına bir iş geliyor sonra bu olay garanti kapsamında değil. Sinirden Kaputtaki folyoyu söküp adama kaplarsın.

BKFTEK ana bayileri aradı, aracın hızı taşın sivriliği vb saçma nedenler ürettiler garantiye sokmayacaklarını belirttiler :D Markanın bu şekilde saçma nedenler bulması ve sonrasında supercar araçlarda bile bizim ürünümüz kullanılıyor ilk defa böyle yırtılma gördüm diyor ardından hızdan dolayı taş sert gelip yırtmıştır diyor. Kendileri de ne dediğini bilmiyor kısacası, bu markayı tekrar tercih etmeyeceğim.

Temmuz ayında sıfır aldığım aracıma LLumar ppf kaput folyosu yaptırdım bugün çevre yolunda giderken taş sıçraması sonucu kaputa gelen ince taş folyoyu koparmış ve boyayı da zedelemiş yaptırdığım bayi ile görüşmemin ardından bayi solma ve işcilik hatasına garanti verdiklerini malzeme garanti vermediklerini söylediler. Mantıken bu folyo olayını yaptırmak saçma geldi bana çünkü boyaya kadar inen taşı önleyemiyorsa ne diye boş yere para veriyorum.
Kısacası tecrübemi paylaşmak istedim, bu firmanın garanti kapsamını bilen arkadaşlarda tecrübelerini paylaşırsalar sevinirim şimdiden teşekkürler :)
Ekli dosyayı görüntüle 52452
Hocam onlar size o şekilde garanti verdilerse hakkınızı arayın, hakkınızı vermezlerse de buradan afişe edin derim. bu tarz yırtılmalar kolay kolay olmaz aslında kedi tırnağının jilet gibi olduğunu biliyoruz, kedinin tırnağı da takılmış olabilir diye düşünüyorum. kaput korumanız kaç mikronluk.

BKFTEK ana bayileri aradı, aracın hızı taşın sivriliği vb saçma nedenler ürettiler garantiye sokmayacaklarını belirttiler :D Markanın bu şekilde saçma nedenler bulması ve sonrasında supercar araçlarda bile bizim ürünümüz kullanılıyor ilk defa böyle yırtılma gördüm diyor ardından hızdan dolayı taş sert gelip yırtmıştır diyor. Kendileri de ne dediğini bilmiyor kısacası, bu markayı tekrar tercih etmeyeceğim.
Tamamıyla bahane hocam.

Geçmiş olsun, pahalı bir tecrübe olmuş. Bizim de aklımızda olsun, yaptırmayız.

STEK ithalatıçısı da BKFTEK, sadece llumar değil stek'ten de uzak durmak lazım.

Bir de seken taştan dinlemek lazım..

Folyo bu haldeyse taşı düşünemiyorum..

Bazen yazıyorum da, korumanın koruması mı olur diye.. maalesef sonuç buna doğru gidiyor.

Bizim ülkemizde garanti konusu hikaye arkadaşlar., dünyaca ünlü bir teknoloji devi şirketi ülkemizde yaşanan servis şikayetleri, tüketici mağduriyeti sebeblerinden dolayı artık distribütörün verdiğii onarım hizmet o kadar rezalet bir hal almıştı ki markanın genel merkezine kadar şikayetler oraya kadar ulaşınca., Türkiye'de dünyaca ünlü o markanın distribütörlüğü yapan firmadan servis hizmeti vermesi elinden alındı., şuan bu markada yaşanabilecek arızalarda onarım hizmetini avrupa ofisinin servisleri veriyor., Evde bu markanın sabah işe kalmak için (alarm/çalar saatli radyosunu) kullanıyordum aldıktan 2 ay sonra bozulunca garanti kapsamında onarımı için müşteri hizmetlerini aradığımda dedikleri şey bakım/onarım veya yenisi ile değişicek ise ürünlerimize servis hizmetini artık avrupa ofisi veriyor dediler :) netten araştırınca neden kendilerinin servis hizmeti vermekdiklerini (veremediklerini) öğrenmiştim., düşünün 200 liralık basit bir çalar saat için bilee uçak ile avrupa ofisine gitmesi gerekiyor., bizde servis/garanti vs.. işleri hikaye arkadaşlar.. koskoca dünya devi kendi markasının ismini koruyabilmek adına servis hizmetini ülkedeki distribütörün elinden alıyorsa sözün geldiği son noktadayız....

• Beğen
Tepkiler: SCC
1 liralık mali 10 liraya bize satiyorlar

Birde garanti disi ohhh ne guzel

Gecmis olsun hocam

Tuketci mahkemesine gidebilirsiniz hizli sonuc alınıyor

1 liralık mali 10 liraya bize satiyorlar

Birde garanti disi ohhh ne guzel

Gecmis olsun hocam

Tuketci mahkemesine gidebilirsiniz hizli sonuc alınıyor
Bunlar zorla bu işi bize yaptırmayın kendiniz yapın diyorlar. bir ara beni iyi sinirlendirmişlerdi, eski model aracımın bakımını kendim yapmıştım, bunun gibi az el melakeniz varsa kendinizde kaput korumayı yapabilirsiniz. ısıtıcıyı da alıp daha ucuza halledebilirsiniz. tek ihtiyaç olan tozsuz bir ortam.

Geri
Üst Alt