R line tampona sis farı nasıl takabilirim ?

Mk701

Yeni Üye
İsim
Ömer
Araç
Golf 7
Selamünaleyküm, R line tampon aldım herşey mükemmel farları bekliyorum yurt dışından bu sırada aklıma takıldı bu r line tampona sis nasıl taka biliriz ?

Ekli dosyalar

• 69689D99-9E16-4F33-BCC7-75818E8E35F0.jpeg
    69689D99-9E16-4F33-BCC7-75818E8E35F0.jpeg
    261.8 KB · Görüntüleme: 107

7.5 sis farı oturuyor hocam tamponunuzda vidalama yeri bile var sadece uzun vida ve plastik boruyla vidalama yerini yükseltmeniz gerekiyor. geçen sene yapmıştım ben.

7.5 sis farı oturuyor hocam tamponunuzda vidalama yeri bile var sadece uzun vida ve plastik boruyla vidalama yerini yükseltmeniz gerekiyor. geçen sene yapmıştım ben.
Teşekkür ederim 7,5 sis farı garanti lazım oldu ozaman 😅

Selamünaleyküm, R line tampon aldım herşey mükemmel farları bekliyorum yurt dışından bu sırada aklıma takıldı bu r line tampona sis nasıl taka biliriz ?
Hayırlı olsun guzel oturmuş. Güle güle kullanın. 7.5r da normalde sis olmuyor. Siz yine de takmak istiyorsunuz sanırım degil mi?
Bir de acaba nereden ne kadara temin ettiniz?
@Mehmet Karagöz bey siz sonradan sis taktim diyorsunuz. Rica etsem görsel paylaşabilir misiniz? Yanarken ve yanmazken.

Teşekkürler

Hayırlı olsun guzel oturmuş. Güle güle kullanın. 7.5r da normalde sis olmuyor. Siz yine de takmak istiyorsunuz sanırım degil mi?
@Mehmet Karagöz bey siz sonradan sis taktim diyorsunuz. Rica etsem görsel paylaşabilir misiniz? Yanarken ve yanmazken.

Teşekkürler
Şuan ki piyasa çok fazla karışık ben 2,400 e dolu şekilde aldım pilastik kalitesi çok iyi diye bilirim 7,5 sisleri alıp montajı yaparsam grupta yeni bir konu üzerine @Mehmet Karagöz sayesinde başardığımı anlatırım en ince detayına kadar

Orijinal farları nerden temin ettiniz? Link vermeniz mümkün mü?
Link yok biz yurt dışına sürekli ihracat ve ithalat yapıyoruz orda bulunan çalışma arkadaşım tarafından gönderiliyor teşekkürler :)

Teşekkürler
Sis farlı R dönüşüm diye site içinde aratınca paylaşım çıkıyor hocam

Geri
Üst Alt