Kayar led stop ve kayar ayna sinyal montajı

İsim
FMY
Araç
Golf MK7
Herkese selamlar,
Uzun bir süre önce başka bir yerden aracıma taktırmış olduğum arka stoplarımda son iki haftadır su alma, buğulanma vs gibi sıkıntıların artmasından dolayı değiştirmek durumunda kaldım. Sağolsun tecrübesiyle her konuda yanımda olan @zulalyol abim imdadıma yetişti ve stopları yeniledik. Hazır gelmişken sinyalleri de kayar sinyale dönüştürdük. Sayesinde araç bir level daha atladı ve hem görünümü daha hoş oldu hem de daha stoplar daha kaliteli oldu. Bütün emekleri için kendisine çok teşekkür ediyorum tekrardan. 😊 Darısı diğer retrofitlere umarım 🙏🏽

Ekli dosyalar

• 39EE3998-7E11-48B9-A75D-F49223585202.jpeg
    39EE3998-7E11-48B9-A75D-F49223585202.jpeg
    66.5 KB · Görüntüleme: 78
  • 3455A21D-E931-4268-8BF3-FDB1EFFB6036.jpeg
    3455A21D-E931-4268-8BF3-FDB1EFFB6036.jpeg
    67.3 KB · Görüntüleme: 75
  • 2640E522-A7D6-4F7F-B4DF-E46B3E91FAA1.jpeg
    2640E522-A7D6-4F7F-B4DF-E46B3E91FAA1.jpeg
    104.9 KB · Görüntüleme: 78

hayırlı olsun hocam, Volkswagen'in kayar led'li stoplarda aynalarda neden kayar kullanmadığını anlamış değilim. Bende aliexpress'ten sipariş ettim eli kulağında gelince bende takıcam inşallah. Bu arada plakayı güzel sansürlemişsiniz hiç okunmuyor.

hayırlı olsun hocam, Volkswagen'in kayar led'li stoplarda aynalarda neden kayar kullanmadığını anlamış değilim. Bende aliexpress'ten sipariş ettim eli kulağında gelince bende takıcam inşallah. Bu arada plakayı güzel sansürlemişsiniz hiç okunmuyor.
Teşekkür ediyorum hocam darısı sizlere inşallah, bu arada hatırlatma için teşekkürler farketmemişim hallettim 😅☑️

Herkese selamlar,
Uzun bir süre önce başka bir yerden aracıma taktırmış olduğum arka stoplarımda son iki haftadır su alma, buğulanma vs gibi sıkıntıların artmasından dolayı değiştirmek durumunda kaldım. Sağolsun tecrübesiyle her konuda yanımda olan @zulalyol abim imdadıma yetişti ve stopları yeniledik. Hazır gelmişken sinyalleri de kayar sinyale dönüştürdük. Sayesinde araç bir level daha atladı ve hem görünümü daha hoş oldu hem de daha stoplar daha kaliteli oldu. Bütün emekleri için kendisine çok teşekkür ediyorum tekrardan. 😊 Darısı diğer retrofitlere umarım 🙏🏽
Teşekkürler Fatih hocam .Allah sağlıkla kazasız kullanmak nasip etsin

Hayırlı olsun kayar sinyal benim de aklımda ama çıkarırken ayna kapağının tırnakları ve ya ayna camı kırılır diye korkuyorum 🙂

FE097D9A-9C8C-47F8-BC6C-41A3D0A57943.jpeg@zulalyol hocam selamlar. benim de elimde ilgili parçalar mevcut. montaj yaptırmak isterim. ayrıca benim sağ aynanın -resimde de göreceğiniz üzere- alt parçasında vidalama yerleri kırıktı, onun da değişmesi gerekecek. bunu da halletme imkanınız var mıdır?

Ekli dosyayı görüntüle 52415@zulalyol hocam selamlar. benim de elimde ilgili parçalar mevcut. montaj yaptırmak isterim. ayrıca benim sağ aynanın -resimde de göreceğiniz üzere- alt parçasında vidalama yerleri kırıktı, onun da değişmesi gerekecek. bunu da halletme imkanınız var mıdır?
Yaparız Hocam aynanın komple sök tak yapılması lazım

Geri
Üst Alt