Karar veremedim!

Mmt0634

Katılımcı Üye

İsim
Mehmet
Merhabalar arkadaşlar;

1.0 manuel polo 250 bin tl
1.6 otomatik boş elantra 325 bin tl

1 araç ta 0, 2021 model

Polo al satcida bayide 230 civarı ama al satçı abimiz seramik kapattım dio yok bagaj havuzu v.s 250 son diyor...

Polo bayide yok tabi hepsi al satcida tabi...

Gelelim elantra ya en boşu hız sabitleme var el fren var golfe göre :) fakat atmosfeik motor 8 ileri otomatik...

Elantra nin otomatik olması ve al satciya para vermeden hasbelkader bayide bulmam + si var fakat karar veremedim

Evimize 2. Araç olarak alıcaz golfumuzden vaz geçemedik fakat 2. Araç ihtiyacı da var siz olsanız hangisini alırdınız...?

golfe alternatif 2. arac alacaksaniz, yanina polo yakisir.

elentra guzel alet fakat bosu cok cirkin birde bahaettiginizn motorun yakit tuketimi berbat diyolla.

Böyle konuları okuyunca , mide bulantısı kusma hissi oluyor bende artık (depresif keder sendromu)

Eskiden olsa 2 paragraf yazıp yardımcı olurduk ne güzel

Polo da bu var elantra da bu yok. Onda yok bunda bu var şeklinde.

Donanım farkları / bu rengi alın / şu rengi almayın vsvsvs

Baklava excel listesi şantajı bile yalan olmuş bitmis

Bomboş ATMOSFERİK manuel 1.0 polo 250 bin.
Alsatcıya yedirilecek 45 bin lira

Yazık yavvv

Bu hale nasıl geldik.

Böyle konuları okuyunca , mide bulantısı kusma hissi oluyor bende artık (depresif keder sendromu)

Eskiden olsa 2 paragraf yazıp yardımcı olurduk ne güzel

Polo da bu var elantra da bu yok. Onda yok bunda bu var şeklinde.

Donanım farkları / bu rengi alın / şu rengi almayın vsvsvs

Baklava excel listesi şantajı bile yalan olmuş bitmis

Bomboş ATMOSFERİK manuel 1.0 polo 250 bin.
Alsatcıya yedirilecek 45 bin lira

Yazık yavvv

Bu hale nasıl geldik.
Sorma abim ya gerçekten mecbur olmasam almayacağım al satçılara sinir olduğum kadar hiçbir şeye sinir olmamıştım sanırım liste fiyatına duşunurmusun yazıyorum düşünmüyurum diyorlar.... aldıkları fiyat şu anki liste fiyatından daha uygun fiyat...

Ayrıca 2. Ruhsat sahibi oluyorum göz göre göre.... neyse...

Elantra da korkutuyor 2. Eli nasıldır hundai hiç kullanmadım ama güzel de duruyor bilemeşim benim de migdem bulandı deli gonu diyor git 2000 model polo veya golf al ama temizini bulmak ı imkansız tabi 60 90 tl arası onlarda... çıkamadım işin içinden

Bence git 250 bin tl ye temiz otomatik dizel golf al daha iyi valla. En azindan aldığın degerde piyasasina satarsin yine.

@Mmt0634 Atmosferik motorlu benzinli otomatik şanzıman yakıtta çok üzer hocam. 325 bandına çıkacaksanız bi dünya opsiyon yazılır size :)

Bu polo işi tamamen şans, bir arkadaşım ümitsizce eylül ayı icerisinde ismini Keşan mercan otoya yazdırmıştı 3. Sırada imiş, 3 araç gelmiş arkadaşım yaklaşık 40 gün kadar önce 254 bine Ascot gri renk otomatik life paketi teslim aldı gayet güzel bir araç olmuş.

Sıfır aracı alıp 20-30 bin lira üstüne satmaya çalışan çakallara 5 kuruş yedirmem, umarım hepsi en kısa sürede batarlar. Bayide ne varsa onu alırım.
Kesinlikle hocam arakdas ararken 280 binden basliyordu aldigi aracin sarı sitede fiyatları, bayiden 254e aldı

Dünya üzerinde otomobil kalmasa ve dünyanın öteki ucuna gitmem gerekse eşekle seyahat ederim yine bu fırsatçılara kuruş çıkmaz.

O parayla gider altin dolar vs. Para yatırırım. Alsatciya para yedirmem. Arac ihtiyacını da kiralık araç ile gidermeye çalışırım bayiye araç gelene kadar.

Geri
Üst Alt