100 bin tl civarı araç tavsiyesi

AhmetCakmak

Yönetici
İsim
Ahmet Çakmak
Selamlar dostlar,

100 bin tl civarı bütçeyle marka-model, şanzıman ve yakıt farketmeksizin araç tavsiyelerinize açığım. 3 kapılı da olabilir. Eve 2. araç olarak alacağım için pek farketmiyor.

Gönül vag istiyor fakat bu bütçede alınacak araçlar epey kısıtlı.

Baktığım bazı araçlar:

Golf 5 manuel: https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-acil-3-gunluk-ilan-969663464/detay/

Subaru Forester. Fiyat fazla olsa da 120 bin tl civarına benzer temizlikte araçlar var; https://www.sahibinden.com/ilan/vas...-forester-2.0-x-4x4-emsalsiz-966967723/detay/

Golf 5 fsi kullanmış birisi olarak şu şartlarda tavsiye etmiyorum, üretildiği zamana göre harika bir araçtı özellikle comfortline olanı fakat 10 11 lt şehir içi tüketimi ve lpg uyum sorunu yüzünden satmıştık

şu yazıyı 3gün önce yazsaydınız tertemiz clio extreme 1.2 16v vardı 2008 79.000km ilk sahibinden, her çalıştırdığınızda dua alırdım sizden🤗

2002-2003-2004 Volvo S40 1.8 Otomatik.
Sorunsuz, parçası çok çok uygun.

Bilindik ve parçası Türkiyede çok olan bir araç almakta fayda var. Şu günlerde herhangi bir motor arızasında motor bileşenine 3-5 bin tl vermek adamı bozar.

Skoda oktavia 2004 full olanlarından alabilirsiniz. 15 gün önce 110 tl ye sattım modeline göre iyi.
Honda cıvıc , Ford focus ghia bakabilirsiniz .

forester bir cok japonun aksine daha konforlu ve yalitimi iyidir. ic malzeme kalitesi oldukca iyi. performans olarakta iyidir.

zamaninda bir cok modele bakmis biri olarak temizini bulma kaygilarindan dolayi vazgecmistim bu 15+ yasindaki arabalardan birini yedek olarak almayi. surpriz dogurabilir.

zamanin akimi yuzunden eski 4x4ler offroad ugruna anasi aglatilmis. keske denk gelse

Golf 5 fsi kullanmış birisi olarak şu şartlarda tavsiye etmiyorum, üretildiği zamana göre harika bir araçtı özellikle comfortline olanı fakat 10 11 lt şehir içi tüketimi ve lpg uyum sorunu yüzünden satmıştık
Ben de fsi motora pek sıcak bakmıyorum hocam eniştede vardı oradan tecrübe etmiştim.
şu yazıyı 3gün önce yazsaydınız tertemiz clio extreme 1.2 16v vardı 2008 79.000km ilk sahibinden, her çalıştırdığınızda dua alırdım sizden🤗
Teşekkürler hocam nasip değilmiş artık. :)
2002-2003-2004 Volvo S40 1.8 Otomatik.
Sorunsuz, parçası çok çok uygun.
Biraz bakayım hocam teşekkürler.
Opel Corsa D kasa olabilir tabiki o fiyata kaldıysa...
Pek bakmamıştım kalitesini sevmediğim için, ama bakayım ne var ne yok diye. Muhtemelen ölü kasalar vardır. :)
Bilindik ve parçası Türkiyede çok olan bir araç almakta fayda var. Şu günlerde herhangi bir motor arızasında motor bileşenine 3-5 bin tl vermek adamı bozar.
Kesinlikle hocam hayırlısı bakalım.
Skoda oktavia 2004 full olanlarından alabilirsiniz. 15 gün önce 110 tl ye sattım modeline göre iyi.
Honda cıvıc , Ford focus ghia bakabilirsiniz .
Teşekkürler hocam Civic haricinden bakacağım. Civic çok fazla apaçilerin elinden geçtiği için almak istemiyorum.
forester bir cok japonun aksine daha konforlu ve yalitimi iyidir. ic malzeme kalitesi oldukca iyi. performans olarakta iyidir.

zamaninda bir cok modele bakmis biri olarak temizini bulma kaygilarindan dolayi vazgecmistim bu 15+ yasindaki arabalardan birini yedek olarak almayi. surpriz dogurabilir.

zamanin akimi yuzunden eski 4x4ler offroad ugruna anasi aglatilmis. keske denk gelse
Subaru forumundan araştırmaya devam ediyorum hocam. Dediğiniz gibi hunharca kullanılmış araçlar çok fazla.

Fiat Punto
bakımları ucuzdur, özellikle dizelin parçası bol, sanayide ustası cok.

Araç arayışı devam ediyor. Forester fiyatları durduk yere -sanırım kış dolayısıyla- artmaya başladı ilginç şekilde. Impreza 2004 model 1.6 motorlular var ama turbo olmadığı için biraz hantal kalıyor. Görünüm olarak 10 numara, orası ayrı. Bu tarz STI görünümlü 1-2 araç sahibiyle görüştüm.

Golf 4 ve 5'e de bakıyorum halen.

e89b0e2989835a60458b80b53f8cf6ba634786ba_hq.jpg

İşte böyle 35 asgari ücrete 2002 model golf4 aldırırlar adama ....

Almanyada 30 asgari ücrete
(1300 € x 30 = 39.000 €)

Buna eyvallah ediliyor.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-11-12-22-38-15-693_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-11-12-22-38-15-693_com.android.chrome.jpg
    62.7 KB · Görüntüleme: 6

1aydır arıyorum maalesef bulamadım ben. Enişteye bakıyoruz. Linea tarzı model yüksek km az bişeyler. Hatta tek parçadan ağır hasarlı bulsam favorimdir 😄

Geri
Üst Alt