Golf 2017 7.5 App Connect ve Gizli Özellikler Hakkında

ibrahimztrkk

Yeni Üye
İsim
İbrahim
Araç
Golf 2017 7.5
Mehabalar herkese iyi forumlar. 1 aydır üyelik olmadan takip ettiğim forumu üyelik kaydı oluşturarak aranıza katıldım.
1 ay önce aldığım yeni aracım 2017 golf 7.5 highline sahibiyim.
Araca app-connect ve diğer gizli özellikler(kadran selamlama vs.) açtırmak istiyorum.
Volkswagen yetkili servisi aradığımda sadece app-connect etkinleştirme kodu için 3 bin tl istendi. açıkcası baya yüksek bir rakam sadece bu kod için.
Bu tarz kod ve gizli özellik atktivasyonları nasıl yapılıyor yapan yerler hakkında bilgisi olanlar bilgilendirebilir mi?
Az biraz araştırdım menü tuşuna basılı tutarak seri numarasına bakılması gerekiyor sanırım. bazılarına yapılamıyor diye öğrendim. daha detaylı bilgisi olan varsa bilgilendirebilirse sevinirim.

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2021-11-05 at 00.43.23 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2021-11-05 at 00.43.23 (1).jpeg
    95.1 KB · Görüntüleme: 51
  • WhatsApp Image 2021-11-05 at 00.43.23 (2).jpeg
    WhatsApp Image 2021-11-05 at 00.43.23 (2).jpeg
    74.3 KB · Görüntüleme: 50
  • WhatsApp Image 2021-11-05 at 00.43.23.jpeg
    WhatsApp Image 2021-11-05 at 00.43.23.jpeg
    94.9 KB · Görüntüleme: 50
Moderatör tarafında düzenlendi:

Hocam Ankara Kırşehir Kırıkkale Yozgat ta var mı acaba ? Bir de bu gizli özellik açtırmak garantiyi vs bozar mı ?
Kodlama yapmak garantiyi bozmuyor fakat kodlama yaparken siz aracı bozarsanız işini zor.
Demek istediğim bir kodlama yaparken diğer bir kodlamayı bozabilirsiniz misal; sağa sinyal verirken araç sol sinyali yakar"mesela" . Kodlama yaparken dikkatli olduktan sonra hiç bir sorun yaşamazsınız.

Hocam cihaz teknisat. İçi açılması gerekli . Appconnect crack için.

Hocam cihaz teknisat. İçi açılması gerekli . Appconnect crack için.
Crack yapıldıktan sonra araçta sonradan bir sıkıntı olur mu? Başka arabanın etkinleştirme kodunu yerleştiriyorlar falan diye söylediler ama ? Ne kadar doğru bilemedim. Yaptırıp satarken araca bir sıkıntı gibi
Gözükmez değil mi ?affınıza sığınarak bilmediğim için soruyorum detaylı bilgilendirirseniz sevinirim 😊

İstanbul'daysanız yukarıdaki hocalarımız yardımcı olabilirler. Konya'daysanız Instagram'dan Konyavagcom'a ulaşabilirsiniz.

@ibrahimztrkk Medya için boyle bi durum yok, bi sıkıntı çıkmaz, ben Istanbul'dayim uzaktasiniz anladığım kadarıyla. Yakininizda da işin ehli vardir, Ahmet hocamin dedigi gibi KonyaVagCom'a gidebilirsiniz.

Uzaktan yardımcı olabilecek beraber çalışabileceğimiz bi abime ihtiyacım var ücreti mükabilide .

Geri
Üst Alt