1.2 TSI Polo için yazılım tavsiyesi

alperd07

Yeni Üye
İsim
Alper
Merhaba polo 1.2 tsi̇ aracıma yazılım düşünüyorum. Yazılım fi̇rması olarak deneyi̇mleyi̇p memnun kalan arkadaşların tavsi̇yeleri̇ni̇ öğrenmek isteri̇m.

Si̇zce hangi̇ fi̇rmada yapılması uygun olur?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Antalya'da şubesi var mı bilmiyorum ama ben rsa kullanıyorum.Şuan ve bundan önceki aracımda deneyimleme şansım oldu problem yaşamadım.Bu süreç tabi on binlerce km olmadı maksimum iki aracımda toplamda 5 bin km civarında deneyimledim.Çevremdeki arkadaşlarımda memnun Rsa'dan.

Rsa yi̇ çok tavsi̇ye eden oldu evet ama bana en yaki̇n sanirim ankara da var :) antalya da 2cr ecufast, ecutuned ve İnfi̇ni̇te fi̇rmalari̇ni̇ tavsi̇ye eden oldu.. Özelli̇kle İni̇fi̇ni̇te de bi̇r kac arkadas di̇zel araclari̇na yazilim yapti̇rmi̇sti̇ memnun kalmi̇slardi̇.Fakat di̇ger fi̇rmalar gi̇bi̇ cok subesi̇ olan bi̇r fi̇rma değİl bu yuzden sormak İstedi̇m bi̇razda.

Moderatör tarafında düzenlendi:
90bin km dir yazılımlı araç kullanan biri olarak diyorumki o paraya benzin alıp kullanın derim. 1.2 tsi fındık kadar motor alınacak verimi ve performansı vw mühendisleri zaten en güzel şekilde almışlar. 1.2 tsi stok haliyle gayet yerinde bir motor. Benim tavsiyem böyle binin derim.

RSA Yİ ÇOK TAVSİYE EDEN OLDU EVET AMA BANA EN YAKİN SANIRIM ANKARA DA VAR :) ANTALYA DA 2CR ECUFAST, ECUTUNED VE İNFİNİTE FİRMALARİNİ TAVSİYE EDEN OLDU.. ÖZELLİKLE İNİFİNİTE DE BİR KAC ARKADAS DİZEL ARACLARİNA YAZILIM YAPTİRMİSTİ MEMNUN KALMİSLARDİ.FAKAT DİGER FİRMALAR GİBİ COK SUBESİ OLAN BİR FİRMA DEĞİL BU YUZDEN SORMAK İSTEDİM BİRAZDA
Birde forum kuralları gereği büyük harflerle yazı yazılması pek hoş karşılanmıyor. Minik harflerle devam edersek seviniriz 🙂

Birde forum kuralları gereği büyük harflerle yazı yazılması pek hoş karşılanmıyor. Minik harflerle devam edersek seviniriz 🙂
bunu bilmiyordum dikkat ederim (y)..yazlım konusunda aslında evet stok haliyle şehir içinde araçtan memnunum fakat uzun yolda ara hızlanmalarda özellıkle torkun biraz düşük olmasından dolayı hantal kalıyor araç..1.2 tsi dediğiniz gibi küçük bir motor fakat uygulama yapıpta memnun kalanların yorumlarını görüyorum bazen..bu yüzden en azından stage 1 gibi bir yazılımla o hantallığı alabilirmiyim diye düşündüm..ufak da olsa yakıta da faydası olması extrası tabii..

1.2 TSI motor stok olarak gayet tatmin edici ben kodlama ile gaz tepkimesini açtım ara hızlanmalar ve kalkışlar çok zevkli yani herhangi bir yığılma olmuyor memnunum. Yazılım da ne kadar fark ediyor mesela hp ve tork ciddi anlamda artıyormu ?Deneyimli arkadaşlar yazarsa bilgileniriz.

1.2 TSI motor stok olarak gayet tatmin edici ben kodlama ile gaz tepkimesini açtım ara hızlanmalar ve kalkışlar çok zevkli yani herhangi bir yığılma olmuyor memnunum. Yazılım da ne kadar fark ediyor mesela hp ve tork ciddi anlamda artıyormu ?Deneyimli arkadaşlar yazarsa bilgileniriz.
Araciniz dsg şanzıman miydi?

bunu bilmiyordum dikkat ederim (y)..yazlım konusunda aslında evet stok haliyle şehir içinde araçtan memnunum fakat uzun yolda ara hızlanmalarda özellıkle torkun biraz düşük olmasından dolayı hantal kalıyor araç..1.2 tsi dediğiniz gibi küçük bir motor fakat uygulama yapıpta memnun kalanların yorumlarını görüyorum bazen..bu yüzden en azından stage 1 gibi bir yazılımla o hantallığı alabilirmiyim diye düşündüm..ufak da olsa yakıta da faydası olması extrası tabii..
Size kim yazılım yakıt tasarrufu yapıyor derse yalan söylüyor inanmayın. Hala ısrar ediyorsa yanınıza binsin aynı yolda 100km yazılımla 100km yazılımsız şehir içi dışı gezin bakın bakalım %30 tasarruf sağlıyormu. Kendinizi kandırırsınız.

hocam benim de aracım 1.2.bennzinli kodlamayı nasıl yaptınız? yazılımdan farkı nedir ve nerde kaça yaptırdınız bilgi verir msinZ?

Geri
Üst Alt