VCDS 19.6 kurulum Hk.

Burak1

Üye
İsim
Burak
Ark. lar merhaba kodlama yapmak için VCDS 19.6 kurulum cd im çalışmıyor. Forum geçmişinde de bulamadım. Kurulumu mevcut olan varsa e mail ile gönderebilrmi acaba. Teşekkürler
[email protected]

Şurada çoğu mevcut.

Upvote 0
Hocam teşekkürler VCDS 19.6.2 için rar dosyasını indirip açınca sadece tek bir dosya var(01-VCDS RELEASE) onu kurmamız yeterlimi çünkü aşağıda görüldğü gibi anlatımda 2. dosyayı da kurmamızı söylüyor.
1635439241654.png

Upvote 0
Anladım fakat problem şu ki 2. Loader.exe yok işte sadece 1. Release çıkıyor .rar dosyasından
Virüs programınız açıksa loader.exe yi rar'dan çıkarırken silmiş olabilir. Virüs programını devre dışı bırakıp vcds programını yeniden indirin. Eğer rar dosyasının içinde loader dosyası gerçekten yoksa ben Upload ederim tekrardan

Upvote 0
Hocam tahmin ettiğim gibi, şimdi programı telefona indirdim 2 dosyada bende görünüyor. Siz virüs programını tamamen devre dışı bırakıp deneyin.

Ekli dosyalar

• A3885D5E-794F-4DEF-AEBC-593704DE86C0.png
    A3885D5E-794F-4DEF-AEBC-593704DE86C0.png
    73.4 KB · Görüntüleme: 9
Upvote 0
Virüs programınız açıksa loader.exe yi rar'dan çıkarırken silmiş olabilir. Virüs programını devre dışı bırakıp vcds programını yeniden indirin. Eğer rar dosyasının içinde loader dosyası gerçekten yoksa ben Upload ederim tekrardan
Anladım hocam evet rüs programım açıktı kapatıp tekrar deneyeceğim. Teşekkürler

Upvote 0

Geri
Üst Alt