Hasar kayıtlı Golf 7.5 Comfortline aracım ne kadar eder?

İsim
Black53
2017 model Golf Comfortline tungsten gri 2018 trafiğe çıkışlı ful servis bakımlı 20 bin ve 25 bin tl iki adet hasar kayıt mevcut piyasa fiyatı ne olur kaça satılır teşekkürler.

C63514A8-8184-4B4D-8A44-76DF3D9567D4.jpeg

Kilometre, vites, boya ve değişen bilgisi de belirtilirse tavsiyede bulunulabilir hocam.

Kilometre, vites, boya ve değişen bilgisi de belirtilirse tavsiyede bulunabilir hocam.
Hocam 26 bin km de ilk kazada sol ön çamurluk ön tampon sol far ve kaput değişimi ( fotoğrafları mevcut kaputun sadece çamurluk üzerinde küçük bir eziği vardı ) yetkili servisde orjinal parçalar ile değişimi yapıldı 15 bin tl hasar kayıt
2.kazasında sol arka çamurluk yarım değişti arka tampon ve sol stop değişti 25 bin hasar kayıt ordan var servis işlemlerine ait döküman mevcut değişen işçilik vs

Manuel-dsg?

Motor? 1.0-1.4 122bg, 1.4 ACT 150bg-tdi?

Ekstra paketler? Sürüs konfor-isik paketleri?

Manuel-dsg?

Motor? 1.0-1.4 122bg, 1.4 ACT 150bg-tdi?

Ekstra paketler? Sürüs konfor-isik paketleri?
DSG 1,6 dizel geri görüş kamera ,sürüş konfor paket yağmur sensörü kendiliğinden kararan dikiz aynası ışık paket donanımlı

ağır hasar kayıtlı bir araç olmuş
Ağır hasar veya pert kayıtlı değil ama malum yetkili servis işçilik orjinal parçalar ve hasar kaydı yüksek çıkıyor.araçla ilgilenebilseydim kaputu hiçbirşekilde değiştirmezdim kaza anı fotoları mevcut isteyen herkesle paylaşabilirim

Hocam merhaba sarı sitede benzer araçların pert kayıtlı olanlarından biraz daha fazla yazarak şansınızı deneyebilirsiniz.

Şimdi bir kasko değerine bakayım dedim

2017 1.6 Tdi DSG bmt comfortline 110 bg olan 273, 115 bg olan 259..
sizinki 115 olan ancak fiyatlandırmada bir yanlışlık var galiba..

Kazalardan değer kayıplarını almışmıydınız?

Son düzenleme:
Şimdi bir kasko değerine bakayım dedim

2017 1.6 Tdi DSG bmt comfortline 110 bg olan 273, 115 bg olan 259..
sizinki 115 olan ancak fiyatlandırmada bir yanlışlık var galiba..

Kazalardan değer kayıplarını almışmıydınız?
Kazalardan değer kayıpı olarak 2. Kazadan 10 bin tl değer kaybı alındı.bu yılın başında yaptırdığım kasko bedeli 228 bin tl

2017 model Golf Comfortline tungsten gri 2018 trafiğe çıkışlı ful servis bakımlı 20 bin ve 25 bin tl iki adet hasar kayıt mevcut piyasa fiyatı ne olur kaça satılır teşekkürler.

Ekli dosyayı görüntüle 51694
Kilometre, vites, boya ve değişen bilgisi de belirtilirse tavsiyede bulunulabilir hocam.
Hocam yaptığım paylaşıma bir değerlendirme yapabilecekmisiniz.ne fiyat yazmalıyım

Hatasızlarına 290-300 bin tl yazılmış aynı km ve donanımlarda. Km düşük olması avantaj. 250 bin tl civarına ağır hasar kayıtlılar var. Aracınıza 280 bin tl yazılabilir gibi duruyor. Aciliyete göre fiyat düşebilir. Sizin düşündüğünüz fiyat nedir? Düşük fiyatlara vermeyin aracınızın büyük kazası da yok.

Hatasızlarına 290-300 bin tl yazılmış aynı km ve donanımlarda. Km düşük olması avantaj. 250 bin tl civarına ağır hasar kayıtlılar var. Aracınıza 280 bin tl yazılabilir gibi duruyor. Aciliyete göre fiyat düşebilir. Sizin düşündüğünüz fiyat nedir? Düşük fiyatlara vermeyin aracınızın büyük kazası da yo
Hatasızlarına 290-300 bin tl yazılmış aynı km ve donanımlarda. Km düşük olması avantaj. 250 bin tl civarına ağır hasar kayıtlılar var. Aracınıza 280 bin tl yazılabilir gibi duruyor. Aciliyete göre fiyat düşebilir. Sizin düşündüğünüz fiyat nedir? Düşük fiyatlara vermeyin aracınızın büyük kazası da yok.
Ben yetkili servis dışında aracımı yaptırsaydım emin olun bu rakamların çok çok altında bir fiyata yaptırırdım ama yetkili servisde yaptırmam Satarken alacak kişinin aklında bir soru işareti olmasın diyeydi.bu grupta düşünen olursa gerekli detayları paylaşabilirim saygılarımla

Geri
Üst Alt