2004 Golf Fsi Comfortline (Bag Motor) sahibi var mı?

İsim
Mehmet AVCI
Birkaç forumu araştırdım ama henüz bulamadım arkadaşlar . Forumda 2004 golf fsi comfortline (Bag Motor) sahibi arkadaşlar varsa, Motor kaputunun içindeki ve içerde konsolun solundaki sigorta kutularınızın resmini paylaşabilir misiniz?

Teşekkür ederim.Bu ve benzeri bir çok şey inceledim fakat tam olarak benim aracın sigorta düzeni ile uyuşmuyor. Aracımda benden önceki kullanıcı bir çok elektrikle ilgili değişiklikler yapmış, tesisat taktırmış, sis farı , xenon far ,kapı aydınlatma, anfi falan yaptırmış ben bunların hepsini söktürdüm. Yani aracımın orjinal sigorta düzeni bozulmuş. Bir kısmını araştırarak düzelttim fakat hala normal değil. Vag com ile yaptığım taramalarda iki üç tane elektrik arızası veriyor. Arıza lambası yanmıyor ama yinede bu arıza kayıtları beni rahatsız ediyor. Bana tam benim aracımın sigorta kutusunun resimleri lazım.

Upvote 0
Sigorta düzeni ile sorun çözülür mü bilemem.
Asıl olan sigorta kutusu arkasında herhangi bir değişiklik yapılıp yapılmadığı..
Elektrik arızası sigortadan yer değişikliği vs. ile çözülemeyebilir.

Upvote 0
Aynı araca ait bir sigorta kutusu düzeni ile karşılaştırma yapmam en azından bir fikir sahibi olmamı sağlar diye düşünüyorum.

Upvote 0

Geri
Üst Alt