Golf 7 için Dinamik Led Stop ve Katlanır Ayna Hk.

cengizkpt

Yeni Üye
İsim
Cengiz
Herkese selam. Golf 7 Comfortline aracım için Dinamik kayar led stop ve katlanır ayna düşünüyorum. İstanbul Anadolu yakası Bostancı dayım. Ürünlerin orijinale yakın 1. kalite olması önemli. Dinamik stoplarda su alma sorunu şikayetleri duydum, doğru mudur? (Çin malı olanlar Taiwan malı olanlara göre daha kaliteliymiş?). Fiyat/performans/kalite/işçilik bakımından tavsiyelerinizi rica ederim.

@cengizkpt Ben taiwan mallarının çin mallarından daha kaliteli olduğunu duymuştum. Çin de olsa taiwan da olsa replika stoplarda su alma sorunu, ledlerin kalitesizliği, katlanır aynalarda da ara sıra kapatmama, ters çalışma gibi sorunlar çıkıyor.

Nolursa olsun orjinal orjinaldir, iki retrofit için de biraz daha zorlayıp orjinal almaya çalışın. Kafanız rahat olur.

Son düzenleme:
@cengizkpt Ben taiwan mallarının çin mallarından daha kaliteli olduğunu duymuştum. Çin de olsa taiwan da olsa replika stoplarda su alma sorunu, ledlerin kalitesizliği, katlanır aynalarda da ara sıra kapatmama, ters çalışma gibi sorunlar çıkıyor.

Nolursa olsun orjinal orjinaldir, iki retrofit için de biraz daha zorlayıp orjinal almaya çalışın. Kafanız rahat olur.
Cevabınız için teşekkürler. Evet, haklısınız, orijinal ürünlerin yerini hiç bir şeyin tutmayacağına katılıyorum ancak maalesef bu iki retrofitin orijinalleri 15 bin TL ye yakın olunca bütçeyi aşıyor, retrofitlerin masrafı ise 1/3 masrafa mal oluyor. Amacım retrofitler içinde en kaliteli olanı uygulamak. Bu iki retrofiti uygulayıp uzun zaman kullanımında memnun olanların görüşlerini de almak isterim.

Ebgarage dinamik led stop için 2000 TL istiyordu. Kalitesini bilmiyorum ama doların 9.20'leri gördüğü dünyada güzel fiyat

Geri
Üst Alt