Golf 7 Highline Orjinal Mercek Far Gidip Gelmesi

Kagandogan

Üye
İsim
Kağan doğan
Araç
GOLF 7 1.4 TSI HIGHLINE
Öncelikle merhabalar. İyi formlar
2014 1.4 TSİ Highline aracımın sol mercek farı gidip geliyor. Bu gibi sorunlar karşılaşan var mıdır ?
Tecrübeleriniz için teşekkür ediyorum.

Ekli dosyalar

• D9AC3493-217B-4E5E-8F1F-57F30527B621.jpeg
    D9AC3493-217B-4E5E-8F1F-57F30527B621.jpeg
    333.1 KB · Görüntüleme: 11
Merhaba.. Ayni şekilde bende de oldu bir kaç sene evvel.. Gidip gelmeler bir süre sonra tamamen bitecek ve ampülünüz sönecek.. Ben renk ve işik farki olmamasi için iki ampülü de değiştirmiştim.. Bununla ilgili forumda konu açmiştim hatta, bulursam buraya editlerim...

Konuyu buldum.. Ben Osram D3S 6k olandan almiştim.. Aldiğim linki atacaltim ama ürün bitmiş ya da kaldirilmiş sayfa açmadi.. Buyurun aşağidaki konumu bir inceleyin..

https://www.golftutkusu.com/topic/6890-far-kirpma-sorunu-zenon-bitiyor-mu/

Son düzenleme:
Tavsiye ve bilgi desteğiniz için çok teşekkür ediyorum. Sanırım 1.5 ay oldu aracı alalı. Hiç bişeyini bilmiyorum. Alır almaz hemen Triger buji ve yağ değişimi yaptırdım. Farda böyle olunca sigortalarına baktın herhangi bi sorun yoktu. Ama git gel başladı ne yazıkki ne yapacağımı bilemedim.

Alır almaz bakım masraflarının yanında bir de far değişimi düşüncesinin korkusu sardı içimi. Ama bu bildiler beni gerçekten rahatlattı teşekkür ediyorum.

Tavsiye ve bilgi desteğiniz için çok teşekkür ediyorum. Sanırım 1.5 ay oldu aracı alalı. Hiç bişeyini bilmiyorum. Alır almaz hemen Triger buji ve yağ değişimi yaptırdım. Farda böyle olunca sigortalarına baktın herhangi bi sorun yoktu. Ama git gel başladı ne yazıkki ne yapacağımı bilemedim.

Alır almaz bakım masraflarının yanında bir de far değişimi düşüncesinin korkusu sardı içimi. Ama bu bildiler beni gerçekten rahatlattı teşekkür ediyorum.
Rica ederim ne demek.. Keyifli sürüşler dilerim... ;)

Geri
Üst Alt