Bagaj havuzu

İsim
Mehmet

YPS plast'tan almanızı öneririm.Kendisi imal eder.Çok kaliteli,kokusu yok.Ben son 6 yılda dört ayrı aracıma (latitude-corolla-polo-golf) aldım.Hepsinden memnun kaldım.Ayrıca çoksağlam bir ambalajla kırılmadan katlanmadan gelir.

Orijinalden şaşmayın derim. Yps de kullandim orijinalde. Orijinalde kesinlikle koku yok. Ama
Yps de bende koku olmustu

YPS plast'tan almanızı öneririm.Kendisi imal eder.Çok kaliteli,kokusu yok.Ben son 6 yılda dört ayrı aracıma (latitude-corolla-polo-golf) aldım.Hepsinden memnun kaldım.Ayrıca çoksağlam bir ambalajla kırılmadan katlanmadan gelir.
Bakacam ordan n11, GittiGidiyor gibi sitelerde satışı var mı

Orijinalden şaşmayın derim. Yps de kullandim orijinalde. Orijinalde kesinlikle koku yok. Ama
Yps de bende koku olmustu
En büyük sıkıntı o zaten koku olursa hiçbir işe yaramaz o yüzden n11 den falan bazı yorumlara baktım kokusuz yazanlar vardı o yüzden cezbetti açıkçası

Bende orjinali var ama çok kalitesiz malzeme hemen çizik çizik oluyor, su dökülse bagajdan çıkarman için 4 kişi lazım yoksa su bagaja dökülür o derece..

Son dönemde halı bagaj havuzu furyası var. Kullananlar ısrarla memnun olduğunu söylüyor, bakabilirsiniz.

hocam bende yeni gördüm bu halı bagaj havuzlarını memnunsanız bende almayı düşünüyorum. @vomgti

Geri
Üst Alt