Halojen Ampul Golf 7

Bugün ampullerimi değiştirdim. Kendim söküp taktım. Bir zorluğu yok. Sanayiye gitmeye gerek yok yani.
Taktığım ampuller: Osram H7 Night Breaker 200
https://www.hepsiburada.com/osram-h7-night-breaker-200-halojen-ampul-2-adet-p-HBCV00000FKFYR?magaza=TOZOĞLU+OTOMOTİV&url_src=and-product-detail
Renk farkı oldu, daha beyaz ve aydınlatma daha iyi.
Maşallah hocam led farlara yakın fiyatı varmış.
İşiniz görülsün yeterki insanın içine sinmesi daha önemli
Keyifli sürüşler dilerim.

Olabilecek en ideal sonuç., bundan daha beyazı zaten görüş azalır, karşıdakinin gözünü alır.

Yolunuz hep aydınlık olsun. Bende değiştirmeyi düşünüyorum. H7 ler kısa farlar için doğrumu.

Bugün ampullerimi değiştirdim. Kendim söküp taktım. Bir zorluğu yok. Sanayiye gitmeye gerek yok yani.
Taktığım ampuller: Osram H7 Night Breaker 200
https://www.hepsiburada.com/osram-h7-night-breaker-200-halojen-ampul-2-adet-p-HBCV00000FKFYR?magaza=TOZOĞLU+OTOMOTİV&url_src=and-product-detail
Renk farkı oldu, daha beyaz ve aydınlatma daha iyi.

Son düzenleme:
Bizim halojen farlara uyar mı acaba bu led lazerler?

Arkadaşlar iyi günler bu far konusunda çok cahilim kısa farlar için Philips extreme vision h7 alıcam fakat bundan kaç tane almalıyım yani bir kutudan hem sağ hem sol far için ampul çıkıyor mu
Ayrıca uzunlar için de mi aynı farı Slovan yoksa extreme vision nun uzunlar için ayrı bir modeli mi var ?

Ekli dosyalar

• E9D5CB45-2BE9-4F26-AEFD-F87BADB1A738.jpeg
    E9D5CB45-2BE9-4F26-AEFD-F87BADB1A738.jpeg
    77.5 KB · Görüntüleme: 14
Arkadaşlar iyi günler bu far konusunda çok cahilim kısa farlar için Philips extreme vision h7 alıcam fakat bundan kaç tane almalıyım yani bir kutudan hem sağ hem sol far için ampul çıkıyor mu
Ayrıca uzunlar için de mi aynı farı Slovan yoksa extreme vision nun uzunlar için ayrı bir modeli mi var ?
Estağfurlah cahillik değil bu abi öyle şey mi olur. Farlar genelde çift satılır ama internetten alışveriş yapacaksanız açıklama kısmında belirtilmiş olma ihtimali yüksek. Bahsettiğiniz marka kaliteli. Her modelini alabilirsiniz sadece doğru ampul tipini almanız yeterli

Estağfurlah cahillik değil bu abi öyle şey mi olur. Farlar genelde çift satılır ama internetten alışveriş yapacaksanız açıklama kısmında belirtilmiş olma ihtimali yüksek. Bahsettiğiniz marka kaliteli. Her modelini alabilirsiniz sadece doğru ampul tipini almanız yeterli
Teşekkür ederim. Peki uzunlar için ne önerirsiniz ?

Geri
Üst Alt