Golf 8 Rolantide gelen ses

@ogzogz Teşekkürler benzer ses fakat benim aracimda daha once boyle bir durum dikkatimi cekmiyordu. İceriye sanki fazla ses aliyor 5000 km bu sesi hic farketmeden kullandim yeni yeni neden boyle oldu anlam veremiyorum. Ufak bir kaporta isi vardi o ara servisteyken dinleyin dedim onlarda ses bulamadik hatta sabah 7 de atilye sessizken dinledik dediler. Olmazsa baska bir servise sorucam gidip anlik dinleticem musait zamanda.

Ondan once acaba diger etsi sahiplerinde de durum boyle mi onu bilmek isimi kolaylastirir.

Upvote 0
@ogzogz Teşekkürler benzer ses fakat benim aracimda daha once boyle bir durum dikkatimi cekmiyordu. İceriye sanki fazla ses aliyor 5000 km bu sesi hic farketmeden kullandim yeni yeni neden boyle oldu anlam veremiyorum. Ufak bir kaporta isi vardi o ara servisteyken dinleyin dedim onlarda ses bulamadik hatta sabah 7 de atilye sessizken dinledik dediler. Olmazsa baska bir servise sorucam gidip anlik dinleticem musait zamanda.

Ondan once acaba diger etsi sahiplerinde de durum boyle mi onu bilmek isimi kolaylastirir.
Bende de sizin dediğiniz gibi hiç dikkat etmemiş ve rahatsızlık da duymamıştım. ama 2-3 gündür dikkat edince ses rahatsız edici olmaya başladı :) normaldir diye düşünüyorum.

Bundan daha çok beni rahatsız eden diğer ses, serbest sürüşe girip çıkarken frene basıp çektiğimde gelen çıt çıt sesleri. muhtemelen pili açıp kapatıyor.

Upvote 0
Bugun tekrar bir video cektim, servis muduru ses normal benimde altimda golf8 arac var benzer ses onda da var demisti ama bir ustayla beraber bu sese bakmak lazim. Sanki alttan geliyor ve rahatsiz edici bir durum

Upvote 0
Kaputu açıp mı dinleseniz.. ya da servisten benzer özellikte motor olan araç varsa test ediniz.

Upvote 0
Normal miymis bu ses..

İyiki almadim golf 8...

Şimdi istesem de alamam yok çekiyor olanda benim maaşimla 30 yıl:))

Muhtemel 2 seneye kadar golf 8 kullanıcıları ağlama duvarına dönecek burası...

Tsi zaten değsik sorunları vardı kronik sorun deryası bide hibrit muhabbeti geldi tam oldu artık...

Kronik Doğuş iste garantı bitene kadar normal der sonra traktor gibi çalışan arabanın sorununu iyi niyetle çözer...

Allah yardımcınız olsun umarım tez zamanda problem çözülür normal sıfır arac gibi çalışır araçlariniz...

Upvote 0

Normal miymis bu ses..

İyiki almadim golf 8...

Şimdi istesem de alamam yok çekiyor olanda benim maaşimla 30 yıl:))

Muhtemel 2 seneye kadar golf 8 kullanıcıları ağlama duvarına dönecek burası...

Tsi zaten değsik sorunları vardı kronik sorun deryası bide hibrit muhabbeti geldi tam oldu artık...

Kronik Doğuş iste garantı bitene kadar normal der sonra traktor gibi çalışan arabanın sorununu iyi niyetle çözer...

Allah yardımcınız olsun umarım tez zamanda problem çözülür normal sıfır arac gibi çalışır araçlariniz...

Çok teşekkür ederim hocam, garanti uzatmam var bu isin pesini birakmam :) ev kredisi gibi oderken icime sinmiyor bu hali. Malum arac almak cok cok zor artik ulkemizde hakkini vermeleri lazim

Upvote 0

Geri
Üst Alt