Midline Koltuklara Highline Kılıf Uygulamak İstiyorum

bnyamnclak

Üye
İsim
Bünyamin
Merhaba 2014 Midline aracıma Highline koltuk kılıfları uygulamak istiyorum ama.

Midline koltuk süngerleri ile highline süngerler arasında farklılıklar var muhtemelen sünger ilaveleri ile çözülürmü olurmu olmazmı

istanbul içinde bu işlemleri yapabilecek tanıdığınız yönlendire bileceğiniz oto döşemeci ustası arayışındayım yardımlarınızı bekliyorum 🙏

Merhaba 2014 Midline aracıma Highline koltuk kılıfları uygulamak istiyorum ama.

Midline koltuk süngerleri ile highline süngerler arasında farklılıklar var muhtemelen sünger ilaveleri ile çözülürmü olurmu olmazmı

istanbul içinde bu işlemleri yapabilecek tanıdığınız yönlendire bileceğiniz oto döşemeci ustası arayışındayım yardımlarınızı bekliyorum 🙏
Bence çıkma koltuk aramak daha mantıklı olur ama bu işlemi yapabilecek yerler Artcar Cem Adalı usta, Udcustomworks Ünal Demir ustalardır herhalde.

@bnyamnclak Merhaba. Ben highline olan aracımın koltuk kılıflarını deri döşemeye çevirdim. Orjinal koltuk kılıflarımı da satıyorum ama süngerler farklı olduğu için sizin koltuklara uymaz. Altunç Deri Döşeme Ekrem Bey ile görüşüp teklif alabilirsiniz. Yerleri ataşehirde. Benim koltuklar aşağıdaki konuda yer alıyor. Deri yaptırmanızı tavsiye ederim. Koltuk değişikliğinden hem daha ucuza malolur hem de aracın sınıfı bir sınıf atlar

Sadece kılıf değiştirerek malesef olacak iş değil, yaptırsanız bile orjinal hissettirmeyecektir. Çıkma komple koltuk takımı ve kapı döşemesi seti düşüyor sık sık. Yurtdışı menşeili gelenlerde koltuk ısıtması veya elektrikli koltuk bile yakalayabilirsiniz.

Bünyamin selam. Bulmuşken orjinal ön 2 koltuk bul değiştir ömürlük olur :)

image.png

image.png

koltuk değiştirmek daha mantıklı gibi

Geri
Üst Alt