Golf 7 Ambiyans Aydınlatma 64 Renk 4 Kapı

Abi harika olmus ama kumanda olmamis abi yaa keske hersey multimedia dan kontrol edilebilseydi 

@Basbelasi multimedyadan renk seçene kadar 3-4 menu geziyorum 😀 kumanda daha pratik bence. Zaten cok renk degistiren biri degilim. Auto sistemine bağlı olduğu icin kontagi acinca otomatik calisiyor ztn en son ki renkten.

@Berkay48 2500₺

Moderatör tarafında düzenlendi:
Elinize sağlık ama tabiki orijinal retrofitler hep bir adım öndedir
69dd36ad28cf9aae3eda1cddfc56ea11.jpg

Ayrıca bu kadar parlak olması aşırı rahatsız eder gece sürüşlerinde

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Iste benim demek istedigim bu 
orjinal gibi  olsa harika olurdu.
orjinal olan sadece Renault Megane 4 Iconlarda mevcut 
baska bir arActa gormedim ben. 
Opsiyon olarak alırsanız veya retrofit ile eklerseniz orijinal olarak VW içinde var hocam

Aydınlatma rengi seçmek güzel fakat parlaklık ayarı da olsa mükemmel olurmuş istediğimiz zaman açar istediğimiz zaman kisardik böyle imkan vardır...  mevcut sisteme güncelleme olarak gelebilir fikir amaçlı yazdım konu sahibine...

@passatrline abi highline lerde zaten hepsi mevcut , yalniz arka kapilarda yok ve sag sol kapilar tek renk olarak calisiyor. Baska renk yok. Ama meganeler de 4 kapida da mevcut ve yanilmiyordam 4 veya 5 ayri renge giriyor. 

Evet hocam dediğinizi anladım ama sonradan tüm kapılara 30 renk yapılabilir

@ibragah seviyoruz bu ışıltılı hayatı :)  

Gece biraz fazla ışıltılı olabilir. Parlaklık ayarı yok sanırım. Gerçi tamamen kapatılabiliyor olması iyi. 

2500 tl biraz fazla gibi. Evet, tüm kapıları sök tak ciddi emek var kabul. 

Önemli olan sizin beğenmeniz.

Güle güle kullanın.

@passatrline parlaklık ayarı yapilabiliyor

@ogzogz @Mmt0634 

orjinalden tek farkı multi medyandan degil kumandadan ayar yapiliyor olmasi. Aracim midle plus olduğu icin. BCM vs bi ton islem gerekiyor orjinal yapabilmek icin. 

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt