Passat B8 Big Retrofit Project :)

çok güzel olmuş, güle güle kullanın montaj zor muydu ? Golfe de yapmayı düşünüyorum yavaştan parça tedarik aşamasına geçicem
Teşekkür ederim hocam.Montaj kolay
bcm ye bir adet pin çakılması gerekiyor parçayıda AliExpress fiyatına forumdan bir arkadaşımız satıyordu.

Hocam öncelikle elinize, emeğinize sağlık. Tekerinize taş değmesin. Önceden bu işleri tak çalıştır diye biliyordum ta ki bir anlık gaza gelip hayalet ekran alana kadar. O zaman bu işlerin ne kadar karmaşık ve bir o kadarda maliyetli olduğunu öğrendim. Sağolsun sözde ustamızin adaptasyon diye bizi bekletmesi üzerine ikinci el sistem kapanma olayı çıktı. Faturalı parçam elimde kaldı. Ama gerçekten takabilme düşüncesi bile keyif veriyor, sizin bu işlemleri yaparken aldığınız keyifi tahmin edemiyorum.
Son olarak @İlker34 hocam, konuda çokça isminiz geçti acaba benim araç için bir çözüm yolu yok mu? 🙂

Hocam öncelikle elinize, emeğinize sağlık. Tekerinize taş değmesin. Önceden bu işleri tak çalıştır diye biliyordum ta ki bir anlık gaza gelip hayalet ekran alana kadar. O zaman bu işlerin ne kadar karmaşık ve bir o kadarda maliyetli olduğunu öğrendim. Sağolsun sözde ustamızin adaptasyon diye bizi bekletmesi üzerine ikinci el sistem kapanma olayı çıktı. Faturalı parçam elimde kaldı. Ama gerçekten takabilme düşüncesi bile keyif veriyor, sizin bu işlemleri yaparken aldığınız keyifi tahmin edemiyorum.
Son olarak @İlker34 hocam, konuda çokça isminiz geçti acaba benim araç için bir çözüm yolu yok mu? 🙂
Yakında inşallah diyelim. Şimdilik bekliyoruz hocam.

Yakında inşallah diyelim. Şimdilik bekliyoruz hocam.
İnşallah hocam. Aslında ender elektronik ve vagcomyalova ile görüştüm yapabiliriz dediler fakat ender elektronik telefonda olmaz dedi mail üzerinden olur dedi tam olarak anlamadım. Vagcomyalova 4.000tl fiyat verdi. Uzaktan işlem olur mu filan diye sordum, bu işi yapanların geneli müşterilere karşı çok ilgililer (!) bir haftadır mesaja yanıt alamadım.

tek tek mesajları okudum. mükemmel konu.

bnde r line var içi comfortline ilk işe ambiyans aydınlatmadan başladım.

sırada hayalet ekran var sonra mib 2.5 ünite ;)

Sıralamayı nasıl yapmalıyım.

passatrline

İlker34

Herkese güzel yorumları için teşekkürler.Daha iyisi sizin olsun inşallah arkadaşlar 🤗

Geri
Üst Alt