İstanbul AirPort

Skyline

Katılımcı Üye

İsim
Musa
Arkadaşlar, İstanbul havalimanından arkadaşımı alacağım özel aracım ile fakat daha önce hiç gitmedim, sanırım çok büyük bir havalimanı ve arkadaşım yurtdışından geldiği için arama yapma imkanı olmayabilir. Ankara’da Esenboğa da kapının önüne aracı park edip bekliyorduk ama İstanbul havalimanında böyle olmuyor sanırım. Daha önce gitmiş olan varsa bilgilendirebilirse çok iyi olur açıkcası. Teşekkürler

Arkadaşlar, İstanbul havalimanından arkadaşımı alacağım özel aracım ile fakat daha önce hiç gitmedim, sanırım çok büyük bir havalimanı ve arkadaşım yurtdışından geldiği için arama yapma imkanı olmayabilir. Ankara’da Esenboğa da kapının önüne aracı park edip bekliyorduk ama İstanbul havalimanında böyle olmuyor sanırım. Daha önce gitmiş olan varsa bilgilendirebilirse çok iyi olur açıkcası. Teşekkürler
O bölgede oturuyorum hocam her hafta geçiyorum havalimanı yolundan, sağ tarafta hep bekleyen araçlar oluyor yol kenarında ama ben bir kaç kere girdim bir arkadaşım abd den geldi yarım saat kadar beklemiştim içerde otoparka girmeden, bir de trabzona gidiyordu bir arkadaşım yine o kadar beklemiştim içerde yolcu ederken.

olmaz hocam ama benden size tavsiyem trafik yoksa tam 5.leventten  göktürk yolu üzerinden havalimanı 20 dkka bişey sürer ortalama hızla evden ona göre çıkın çok erken çıkmayın yani :)  bir de havalimanından çıkarken dikkat edin paralı yola atıyor en sol taraf sanırım.

Hocam tur atmak gerekiyor.Trafik polisi geldiğinde duruyprsanız size ceza yazıyor.çıkışında total istasyonu var orada da durmak süreli sanırım orada da ceza yazılıyor.

Merhabalar, Evet içeride bekleme yapmak sıkıntılı. Dışarıda bekleyenler var ama arkadaşınız ile irtibat kurmada sorun varsa tek seçenek içerideki otoparka park etmek. Yaklaşık geliş saatine göre giderseniz arkadaşınızın içeriden çıkışına da min. 30 dakika  eklerseniz otoparka az bir ücret (geçen ay 12.5TL ödemiştim) ödeyip sorunsuz çıkıyorsunuz.  

Moderatör tarafında düzenlendi:
@SkylineDışarda bekleniyor ancak polis sık sık tur atıyor araçları kaldırın diye ben genel de,  gelen kişinin uçağı indi an cıkıyorum takip ediyorum internetten anca perona yanaşıyor uçak,  havalimanı büyük olduğu için.( evin havalimanına 25 dk felan) orda beklemek sıkıntı olabiliyor.

• Beğen
Tepkiler: SCC

Geri
Üst Alt