Virtual Cockpit Montaj ve Kodlama

@Terms vala araclardaki bu vites olayını anlamıyorum ben tamamen göz boyamaca sanki. ilk arabam 5 vites clio idi oda 100 km ile giderken 2 bin bantlarında geziyordu sonra 6 ileri golf aldım oda aynısı şimdi 7 ileri golf 7  aldım oda 100 km de giderken 2 bin bantlarında. 5. vites de aynı 7. vites de bu nasıl olay madem öyle koymayın bostan 2 vites atacam diye yoruluyor arac anlamadım gitti : )

@Basbelasi Merhabalar, ürünü ticarileştirip diğer araçlara da uygulayacak mısınız ? Ayrıca A ve B kodlarına nasıl bakıyorsunuz ?

@Terms unutmazsam akşam bakayım bende, bu konuda yolun eğimi de önemli.

@driver_can hocamın aldigi bir habere  gore bugünden sonra 2. El kadran kodlama kapatılacak. Elinde olan varsa bgn halletsin.

@ZaGani Kim neyi kapatıyor hocam, aracı dün aldım bugün araştırmaya başladım bazı şeyleri. Kaçıracağım konu ne ?

@ZaGani Kim neyi kapatıyor hocam, aracı dün aldım bugün araştırmaya başladım bazı şeyleri. Kaçıracağım konu ne ?
Arac gostergeleri vw online server uzerinden araclara tanitiliyor. Vw nin aldigi karara gore yarindan itibaren 2. El kullanilmis kadranlar baska araclara tanitilamayacak. Yani ozetle, çıkma hayalet gostergeler tekrardan baska bir araca takilamayacak. Olay bundan ibaret hocam. Bilginin kesinligi hakkinda net bilgim yoktur bu arada.

Audi den sonra Vw kapatılıyor evet 1 Ekim itibariyle. Ama çözümü bulan var yardım isteyen olursa özelden yazsın…

Moderatör tarafında düzenlendi:
@ZaGani Bilgi için teşekkürler, benim aracım zaten hayalet göstergeli. @Basbelasi 'nın hangi yöntem ile bu işlemi yaptığını da biliyor musunuz ?

selamlar
wolksvagenin ekran kodlaması kararını sanıyorum,hırsızlık vakalarının önüne geçmek için aldığını düşünüyorum. göstergelerden sonra sanırım diğer tanıtmalarıda (far,stop,ayna vs..) kapatabilir. 

@75seri a b kodlari hayaletin arkasında yazar kodlama isini tuna abi yapıyor uzamanı odur zülal ve tuna 

@Basbelasi Arkasında derken söküp bakmak gerekiyor herhalde, ayrıca Züla ve Tuna'ya nasıl ulaşabilirim. Teşekkür ederim bilgiler için.

@metinkar Merhaba, yanlış anlaşılmak istemem özelden sormak isterdim ama grupta yeniyim ve flood yapmadığım için şahsınıza özelden mesaj atamıyorum. 

Ayrıca çözümü bulunduysa forumdan paylaşmak daha doğru bir hareket olmaz mı ? Herkes en azından merak edenler böylece ne nedir öğrenebilirler.

Geri
Üst Alt