Golf 7 R Marşpiyel

emrekk

Üye
İsim
Burak
Arkadaşlar merhaba,

R marşpiyeli olup satmayı düşünen varsa forumda, önceliğim beyaz renk olmak üzere satın alacağım. Marşpiyel altı lipi varsa onuda alabilirim. Teşekkürler. İyi forumlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam onlar kolay takılıp sökülebilen bişey değil direk sıfır al bence :)  sökülünce silikonların izleri hep kalıyor birde plastik parça zaten kırılma riskide cok yüksek

https://urun.n11.com/spor-tampon/golf7-r-plastik-marspiel-boyali-tam-uyum-P393767763

Ben burdan almıştım sorunsuzca taktık kunllanıyorum puanla 250 tl gelmişti hatta
hocam takılı halinin fotosu var mıydı :)  boyalı geldiği için renk tutmama vs durumu yaşadınız mı? daha önce boyasız aldım ben de. boyatmaya fırsat olmadığından duruyor. hazır boyalı alayım eğer boyasını da güzel yapıyorlarsa.

hocam takılı halinin fotosu var mıydı :)  boyalı geldiği için renk tutmama vs durumu yaşadınız mı? daha önce boyasız aldım ben de. boyatmaya fırsat olmadığından duruyor. hazır boyalı alayım eğer boyasını da güzel yapıyorlarsa.
Hocam LC9A demiştim beyaz olarak geldi hiç bi tutmaması olmadı birebir aynı gönderdiler sağolsunlar direk alın gitsin düşünüyorsanız fiyatı cok makul 

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt