Michelin Pilot Sport 4 rezalet!!!

@Mert53y türkiye şartlarında ne conti ne michel en iyisi good year neredeyse yerliler de dahil markaları deneyimlemiş birisi olarak söylüyorum. Good year asym 5 made in germany almayan bin pişman😂

@bf417 Good-Year da, ben Efficent Grip Performance olanı daha çok sevdim.

Focusta ve Corolla da 205 / 55 16 91V sini kullandım. Golfte de Assym 3 225/45 17 91Y kullandım.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@bf417 @Terms Aracımı ilk aldığım zaman Michelin primacy 3 vardı 2. Viteste hep pati çekerdi araba. Ömrü hayatımda 2 defa Goodyear kullandım ve kullanmaya devam edeceğim. Şahsen Effiencegrip Performance Xl kullanıyorum memnunum. Michelin hiç denemedim ama çok yumuşak bir lastik.Çabuk yıpranma,balon yapma gibi şikayetleri çok duydum.

@Culture33 En iyi 3-4 lastik modelinden biri olarak kabul edilen ürüne sallamak için biraz daha altyapı gerekiyor ama ben arkadaşı anlayamadım. Kendini tanıtmadan ilk konusunu açmış, toplamda iki nokta ile kocaman paragrafı önümüze koymuş, bir iki farklı konuda da zehrini akıtıp ortadan kaybolmuş. Ciddiye alıp cevap verenlerin emeğine yazık. :)  

Biristone mu herneyse bu lastik 2017 Aracımın üzerinde geldi 225-45-17 şimdiye kadar kullandığın en kötü lastik diyebilirim (kullandığım lastikler lassa yazlık, petlas yazlık kışlık, conti yazlık kışlık, hankook kışlık, Goodyear kışlık şuan ise pilot sport 4) Ama ps4 için biraz sallanmış yorum arkadaşın anlattığı gibi bir lastik değil arada bendede kızakladığı oldu ama soğuk lastik ten hadi göster performansını demek pek akıl karı değil. 

• Beğen
Tepkiler: SCC
2019 2020 ve 2021 kislarini gecirip 2022 kisina da kullanmayi planladigim Michelin CC+ latklerim (225/45/17) var. Bugun Ankara dan Izmir e geldim. Lastikler yolda dengesiz bir sekilde saliniyor mu yoksa konforlu bir sekilde yaylaniyor mu anlamadim. Lastikler neden boyle davranir ? Annem bile hissetti. "Sallaniyoruz bazen" dedi... Ama surusle ilgili bir guvensilik hissetmedim. Direksiyonu birakinca araba duz gidiyor. Virajlarda tedirgin edici bir sey yok... Anlamadim yani; bu lastik konforu mu yoksa nedir yani 😂😂😔 

hocam bu lastik kötü olduğundan değil
Sa arkadaşlar;

ilk olarak normalde foruma konu açıp yazan bir insan değilimdir.Fakat bu konuyu üşenmeden :) direk actım. Ben aldım siz boşu boşuna bu mala para vermeyin diye ilk olarak arabam golf 7 eibach spor yay var (3,5mm) ayrıca üzerinde audi a5 in forged alüminyum 17 inch jantı var yaklaşık bir hafta önce Michelin Pilot Sport 4 lastiğini aldım ondan önce araçın üzerinde jantları yeni aldığım için 11 yıllık kışlıklar vardı büyük beklendilerle aldığım lastik çöp resmen lastik parlak asfaltta çidden tehlikeli ani fren bile değil sert frende direk abs devreye giriyor hızlanmaya çalışıyorum bu sefer esp devreye giriyor 11 yıllık kış lastiği bile daha fazla güven veriyordu he lastik iyi yönü yokmu derseniz temiz dişli asfaltta güzel tutunma sağlıyor ve yumuşak ama türkiyemizin yolları belli temiz asfalt neredeyse çok az kesinlikle önermem arkadaşlar bu lastiği ben yaptım siz yapmayın :)
hocam kusura bakmayın da lastiğe değil bunu size satan adama kızın bence bu lastik performans lastiği yeterince ısınmadan yol tutuşu beklemeyin

@Culture33 En iyi 3-4 lastik modelinden biri olarak kabul edilen ürüne sallamak için biraz daha altyapı gerekiyor ama ben arkadaşı anlayamadım. Kendini tanıtmadan ilk konusunu açmış, toplamda iki nokta ile kocaman paragrafı önümüze koymuş, bir iki farklı konuda da zehrini akıtıp ortadan kaybolmuş. Ciddiye alıp cevap verenlerin emeğine yazık. :)
gerçekten iki tane nokta var, başka bir şey yok :)

Pilot sport 3 kullanıcısı olarak bende pek memnun değilim acıkcası.

Sa arkadaşlar;

ilk olarak normalde foruma konu açıp yazan bir insan değilimdir.Fakat bu konuyu üşenmeden :) direk actım. Ben aldım siz boşu boşuna bu mala para vermeyin diye ilk olarak arabam golf 7 eibach spor yay var (3,5mm) ayrıca üzerinde audi a5 in forged alüminyum 17 inch jantı var yaklaşık bir hafta önce Michelin Pilot Sport 4 lastiğini aldım ondan önce araçın üzerinde jantları yeni aldığım için 11 yıllık kışlıklar vardı büyük beklendilerle aldığım lastik çöp resmen lastik parlak asfaltta çidden tehlikeli ani fren bile değil sert frende direk abs devreye giriyor hızlanmaya çalışıyorum bu sefer esp devreye giriyor 11 yıllık kış lastiği bile daha fazla güven veriyordu he lastik iyi yönü yokmu derseniz temiz dişli asfaltta güzel tutunma sağlıyor ve yumuşak ama türkiyemizin yolları belli temiz asfalt neredeyse çok az kesinlikle önermem arkadaşlar bu lastiği ben yaptım siz yapmayın :)

Konuyu açıp gitmişsiniz ama arkdaşların yorumlarını görmek gerek…
arkdaşların dediği gibi 11 yıllık lastik kullanmak büyük cesaret bana göre beş yıl sonrası dikiş tutmaz…
ps3 18” dört yıl kullandım, ps4 18” beş yıl kullandım bana göre de kullandığım en iyi lastik idi yanılmıyorsam ps4 şuan 1500-1600 aralığında…
şuan aracımda nexen 16” diye bir marka lastik var yazın michelin alacağım…

Valla hepsini geçtim de, bir lastik nasıl 11 yıl kullanılıyor oraya takıldım

Geri
Üst Alt