EGR valfi yarım hilal dişli

ekremalp

Yeni Üye
İsim
ekrem
Merhaba arkadaşlar bugün egr valfini söktüm. EGR valfinin içindeki yarım hilal dişlinin bir iki dişlisi kırılmış maalesef internette tam çark olan dişli satılıyor. Yarım hilal olanı bulamadım. Satılan bir yer biliyor musunuz? BLF motor 1.6 FSI makine

Sonunda dişli açabilecek bir babayiğit buldum. Bir pirinçten birde sactan yaptırıcam malüm yarın öbür gün arızalnırsa diye ama sanmam daha arızalanacağını 
Gayet mantıklı fakat prinç ve sac malzeme yapısı olarak plastikten ağırlık farkı olduğu için dişliyi çevirecek olan çark bu ağırlığı kaldırabilecek mi., ondan emin olmak lazım.

Upvote 0
Merhabalar pirinçten yaptıramadım, sactan yaptırdım. 12 volt motor olduğu için rahatlıkla dönüyor. Şu an için sağlıklı aç kapa yapıyor. Sonunda aracın gidişi çekişi değişti. O isteksiz halinden kurtuldu. 

Upvote 0
Merhabalar pirinçten yaptıramadım, sactan yaptırdım. 12 volt motor olduğu için rahatlıkla dönüyor. Şu an için sağlıklı aç kapa yapıyor. Sonunda aracın gidişi çekişi değişti. O isteksiz halinden kurtuldu.
merhaba hocam aynı sorun benım başıma geldi bende bulamadım yaptıramadım siz kime yaptırdınız veya banada yaptırırmısınız yardımcı olursanız sevinirim

Moderatör tarafında düzenlendi:
Upvote 0

Geri
Üst Alt