Golf 7.5 almak istiyorum

@krym bilgi ve tecrübe paylaşımınız için teşekkür ederim

makyajlı kasada highline comfortline farkı çok fazla para varsa highline terchi edin.

aklıma gelenler : led ön farlar, full dinamik arka led farlar, büyük ekran ve carplay, hayalet ekran, hız sabitleme, kararan dikiz aynası, iç led lambalar, katlanır aynalar v.s. v.s.

1.0 tsi sunroofsuz aracları radara alıp ilanları tarayacaksınız.

Tarihlerini takip edeceksiniz. Kimin hangi aracı ne kadardır ilanda bekliyor. Hangi araclar ilandan kalkıyor.

1? 3? Araç göze kestirmek le olmaz

10-15 aracı takibe alın (sunrooflular) dahil (favori sistemi)

Sonra Sunroffsuzlar icin -15000 sizin piyasanıza emsal olusturur.

Km ye fazla takılmayın 

2017-2018 max. 40.000 km ye kadar bakın derim

golf 1.0 tsi ve 1.5 tsi  arasında süspansiyon ve konfor  farkı var mıdır ? Sadece 1.5 lerin arka süspansiyon bağımsız diye duydum günlük kullanımda fark eder mi ?

golf 1.0 tsi ve 1.5 tsi  arasında süspansiyon ve konfor  farkı var mıdır ? Sadece 1.5 lerin arka süspansiyon bağımsız diye duydum günlük kullanımda fark eder mi ?
Torsiyonda arkalar sert oluyor ozellikle 17 ve ustu jantlarla, arkada oturanlar hissederler, sofor anlamaz pek.

performansli kullanimda yine arkalar icin daha guvenli olur bagimsizda ama ne kadar zorlayacaginiza bagli araci.  guncel elektronik yardimcilar(esp, xds gibi) zaten size baya yardimci oluyor. 

Geri
Üst Alt