Golf 7 1.2 tsi comfortline

@bf417 hocam dizel için şehir içi belirttiğiniz değer çok değil mi? Sanırım oldukça yoğun bir trafikte kullanıyorsunuz 

@Alpyaman eskişehir şehir içi bulunduğum güzergahta çok trafik ışığı var eskişehirde şehir içi tramvay geçişleri malesef tüm ışıkları kitlediği için fazla bekliyorum ama şunu da söyleyim yarısı da çevre yolu bilmiyorum çok yakıyor olabilir ben yaz kış cam açmam ac hep açıktır ve seri kullanırım yol açıksa basarım sonuç bu😂 dediğim gibi 1.2 poloya 8.5 lt ort yaptırıyordum.

@Alpyaman aslında var 1.2 polo ile 8.5 yakalıyorum 1.4 tsi ile 10 u bulurum diye düşünüyorum.

80-90 binlik arabalara binip de bu şekilde 1-2 litre için gerek var mı arkadaşlar, ben normal kullanıyorum şehir içi 6 ile 6.6 ortalama uzun yolda da 5.5 ile geziyorum. Bunlar bile bana çok düşük geliyor.  B)

@Alpyaman aslında var 1.2 polo ile 8.5 yakalıyorum 1.4 tsi ile 10 u bulurum diye düşünüyorum.
Abartma sen de dogru guzel kullan sunu :D

Ayaginin ayari yok heraldeeee :D

Q8 e binip  10 lt ile gezmio millet 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Golf835 kardeşim Q8 ne zaman çıktı haberim yok önceden haber verir insan ben de araç arıyorum, özel bir çabam yok benim araçlarda sıkıntı var, hemen üstümden suçu yüksek alman mühendisliğine atıyım çamur at izi kalsın bu vw çok yakıyor zaten bir alan bir almayan pişman 😁

@Golf835 kardeşim Q8 ne zaman çıktı haberim yok önceden haber verir insan ben de araç arıyorum, özel bir çabam yok benim araçlarda sıkıntı var, hemen üstümden suçu yüksek alman mühendisliğine atıyım çamur at izi kalsın bu vw çok yakıyor zaten bir alan bir almayan pişman 😁
Hshhsha Q8 yokmuydu yaa :D :D

Azcik katiliyorum sana TSI yakmaya istekli bi motor aslinda ama ideal kosullarda efendi gibi kullanirsan cok can yakmiyo diyelim :)

Bro Q8 bu, tanistirayim :D

images (7).jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Q8 e gerek yok hocam😂 1.4 tsi act aracımla istanbul şehir içi sabah 2km git akşam 2km gel ortalama hız bazen 10km nin altında Bu 2km lik yolumda 3 trafik ışığı var. Ortalama tüketim kışın 10 litrenin altına düşmedi neredeyse şimdi havalar biraz ısınınca kıpırdanma var belki 9.5 olur klimayı açarsam oraya da inmeyebilir😁

Bundan önceki  1.6 dizel focus aracımda aynı güzergahı 7.5-8.0 litre arası yakıyordu

@karakuyu32 çok kasmıyorum keyif almaya bakıyorum ne yakarsa yaksın elektrikli alana kadar tüm içten yanmalı motorların istenilen güce bağlı yakacağını düşünüyorum aksi fizik kurallarına aykırı olur çok yakmayan araçlar da var  ellysee 301 egea kiralık olmasına rağmen bu araçlarda çok iyi değerler yakaladım ama bindiğime de pişman indim.

1.6 tdi dsg
6a4196791b2dce0cde1728478c703abd.jpg

LYA-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

1.4 TSI Manuel 2016 20.000 km de.

Ilk yari depo ile Ankara'dan Izmir'e 590 km. (Ikinci yari ile daha az gidiyo nedense)

Yol bilgisayari ort 5.1 lt. Ve ort hiz 89 km.

Normal kullanım 3 kişi.
91dfa08c8cbeef547fd22e7fbf33d8f4.jpg

Venus Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@slck normal kullanmdan kasıt sanırım 100 le gitmişsiniz hep

Bende aynı şekilde 110 u hiç geçmeden genelde hep 105 le yol aldım

Bayramda Ankara dan İstanbul a (Bostancı Suadiye) finish araç 3 kişi

TDI manuel

14537-54d2bf2c89530d82d72b3df87d764ad7.jpg14537-54d2bf2c89530d82d72b3df87d764ad7.jpg

Son düzenleme:

Geri
Üst Alt