🤭 Golf 8 İmpression İçi Ön Hazırlık "Dünyayı bilmem ama Türkiye de tek"

@metinkar araci alali 1 hafta oldu ve bende olmuyor malesef bu gorsel. O halde bir yazilim guncelleme vs gerekiyor anladigim kadariyla.
Sizin araçtaki ekran bu görseldekinin üst modeli., insanlar impression paketin “entry level” ekranını beğenmedikleri için üst modele geçmek istiyorlar.,

impression ‘daki “entry level” ekranda devir saati ve hız göstergesi aynı anda ekranda göstermiyor., sizin bişey zaten herhangi birşey yapmanıza gerek yok.

Sizin araçtaki ekran bu görseldekinin üst modeli., insanlar impression paketin “entry level” ekranını beğenmedikleri için üst modele geçmek istiyorlar.,

impression ‘daki “entry level” ekranda devir saati ve hız göstergesi aynı anda ekranda göstermiyor., sizin bişey zaten herhangi birşey yapmanıza gerek yok.
Tesekkurler cevap icin. Ama bu gorsel yok bende. Ayarlasam da cikmiyor. 

Tesekkurler cevap icin. Ama bu gorsel yok bende. Ayarlasam da cikmiyor. 
O ekrandaki görsel “sadece” düşük model (entry level) ekrana sahip araçlarda yani sadece impression donanım araçlarda mevcuttur.

@İlker34  yok ilkerim az kaldı, kör nokta lastik basınç koltuk ısıtma bcm gatawey yolda:) ama biz ev ahalisi ile karar verdik 2022 model alacağız bir kaç ay için bir yaşında araç olmasın dedik bakalım…

Abi tek eksik araba galiba. Hazırlıklar tamam gibi. 

@metinkar abı sorması ayıp olmassa ne aracı alacaksın hangı model insaallah Golf 8 ama hangısını R Lıne mı alıcaksın

Moderatör tarafında düzenlendi:
@metinkar simdiden hayirli olsun diyorum abi  eminim en kisa zamanda dolu hale gelir  :sofor:

Abi hayırlı olsun şimdiden, gelmeden full + full yaptın arabayı 😀

@İlker34 şimdi discovery pro mib3 araştırıyorum aklında olsun seninde bakınıyorum birisi ender e. de  almanyadan 11.5b gibi temin ettim dedi  fakat anlamadığım cihazın aktif değil bunu araştırıyor oda çok pahalıymış herhalde…

Kapı kontrol üniteleri geldi…
Manuel araçlarda katlanır ayna isteyenler bu kapı modüllerini almanız gerek…

Ekli dosyalar

• D1C8E289-4413-4BE2-80B3-109D29E3C69E.jpeg
    D1C8E289-4413-4BE2-80B3-109D29E3C69E.jpeg
    198.2 KB · Görüntüleme: 24

Geri
Üst Alt