Yeni araçlar için kablo tavsiyesi

Alın Vas5054a, sonra Odis'i kuramayinca ulasirsiniz bana 😁

Vas5054a tüm işlemleri yapabileceğiniz en kapsamli cihaz ama haliyle profesyonel bi cihaz. Vcds kadar kolay kullanilmaz ve kaynakta haliyle az. Bide zaten bileşen kaldırma online işlem vs gibi isler icin VW hesabı lazım. Kendiniz kodlama vs gibi isler icin ogrenip kullanirsiniz, profesyonel isler içinde uzaktan işlem yaptırabilir hale gelmiş olursunuz. Maliyeti biraz falza olacaktir. Sfd koruma mesela Yeni Logo Passat'da Golf 8'de vs var, bunu kaldırmak içinde su asamada Vas5054 ve VW Hesabi gerekli. Sfd koruma varsa kaldirmadan kodlama dahi yapamiyorsunuz, ve kaldirildiginda da sureli oluyor bu kaldirma mesela 1 saat gibi.

Odis crackli var tabii ama kurmak, guncel versiyon bulmak vs zor olabilir ve yardim almaniz gerekebilir gerçekten.

Alın Vas5054a, sonra Odis'i kuramayinca ulasirsiniz bana 😁

Vas5054a tüm işlemleri yapabileceğiniz en kapsamli cihaz ama haliyle profesyonel bi cihaz. Vcds kadar kolay kullanilmaz ve kaynakta haliyle az. Bide zaten bileşen kaldırma online işlem vs gibi isler icin VW hesabı lazım. Kendiniz kodlama vs gibi isler icin ogrenip kullanirsiniz, profesyonel isler içinde uzaktan işlem yaptırabilir hale gelmiş olursunuz. Maliyeti biraz falza olacaktir. Sfd koruma mesela Yeni Logo Passat'da Golf 8'de vs var, bunu kaldırmak içinde su asamada Vas5054 ve VW Hesabi gerekli. Sfd koruma varsa kaldirmadan kodlama dahi yapamiyorsunuz, ve kaldirildiginda da sureli oluyor bu kaldirma mesela 1 saat gibi.

Odis crackli var tabii ama kurmak, guncel versiyon bulmak vs zor olabilir ve yardim almaniz gerekebilir gerçekten.
odis kurulu hdd satan bile gördüm :D  

aslında uğraşmayı severim ancak artık vaktim çok az, 4-5 sene önce olsa çoktan almıştım :)  

vas için dikkat etmek gereken bir şey var mı hocam? Zaten hepsinde OKI çip yazıyor.

mesela aşağıdaki cihazla her şey yapılabilir mi? (Hesap olduğunu varsayarsak)

https://tr.aliexpress.com/item/4000069840439.html?spm=a2g0o.search0304.0.0.182978d4To8m4Z&algo_pvid=f5ff018a-3a64-462f-b0d3-99759e994f26&algo_exp_id=f5ff018a-3a64-462f-b0d3-99759e994f26-0

6154 ile 5054 arasında wifi/bluetooth dışında fark var mı?

arm işlemcili real hex v2 vcds ile 5054 aşağı yukarı fiyatlarda

Ben çinden almadım arkadaş yurdışından getirdi.
Volkswagen Yeni 2021 Araçlara SFD Bayi Koruması getirdiği için VCDS ile kodlama yapılamıyor maalesef. Sadece tarama yaparak arıza kodlarını silebiliyorsunuz. Muhtemelen diğer cihazlarla da yapılamıyordur. Odis ile SFD koruması olan araçlarda kodlama yapılabiliyor mu?

Geri
Üst Alt