Golf 7 1.6 tdi comfortline ivmelenme

Salih4284

Yeni Üye
İsim
Salih CEVİZLİ
2016 model Golf 7 1.6 tdi comfortline 110 hp aracım var kalkışlarda ve sürüş sırasında gaza yüklenince araba ivmelenmesi 1 2 sn gecikme ile tepki veriyor iş arkadaşımda 2013 model 105 hp jetta var onu kullanınca araç benim araca göre daha performanslı acaba golf de aracın genetiği mi böyle yoksa benim aracımda bir sıkıntı mı var şimdiden teşekkürler..

@Salih4284 bende de 2020 1.5 comfortline var hocam, benim aracım da anlık tepki vermiyor 1-2 saniye gecikmeli tepki veriyor

Demek ki genetiği böyle iş arkadaşımda 2013 jetta var otomatik onun arabada anlık tepki veriyor..

bu durumda kavrama da sıkıntı oluyor diyorlar ama tam bilgim yok. Yani gaza kökler köklemez tepki vermiyor ise kavrama diyorlardı

Kullandığım 2014 tdi manuel araçta da aynı durum var.Yani kalkışlarda toparlanması dediğiniz gibidir.

2016 model Golf 7 1.6 tdi comfortline 110 hp aracım var kalkışlarda ve sürüş sırasında gaza yüklenince araba ivmelenmesi 1 2 sn gecikme ile tepki veriyor iş arkadaşımda 2013 model 105 hp jetta var onu kullanınca araç benim araca göre daha performanslı acaba golf de aracın genetiği mi böyle yoksa benim aracımda bir sıkıntı mı var şimdiden teşekkürler..
Arkadaşında dediği gibi (TDI 110 ps CXXB kodlu motor) 1.500 devir/dk. sonrası turbo tam performans çalışır.

Geri
Üst Alt