muayeneden geçebilecek şekilde nasıl bir egzoz yapmalıyım dostlar

Feyzikaaya

Yeni Üye
İsim
Feyzi
Dostlar Golf 7 kullanıyorum muayeneden geçebilecek şekilde sizce nasıl bir sistem ya da neyi iptal etmeliyim?

Merhaba hosgeldiniz, ben kendi aracıma gti difüzör, 100lük 2 tane krom egzoz aldım sağdakini deldirmedim görüntü olarak ordan duman vermiyor soldakine kaynakla yaptırdım muayene’den sıkıntısız geçtim 2ay önce.F81442E1-C9F6-466D-9249-CA061243A552.jpeg

@Feyzikaaya DP yaparsanız muayeneden geçersiniz fakat egzoz emisyonundan geçemezsiniz. Orta susturucu yerine Warex uygularsanız montaj hatasız olduğu sürece muayene ve emisyondan geçersiniz. Arka susturucu tarafına ne işlem yaparsanız yapın muayene sıkıntı olacaktır. Burada egzozdan ne beklediğinize bağlı. Yüksek ses mi, tok ses mi, güç mü, yakıt mı?

Ben bu konuyu gidip muayene yapan teknisyene sordum. Susturucu dan sonra ne yaparsan yap dedi.  Ben çift çıkış yaptırmadan önce sormuştum.

Ben bu konuyu gidip muayene yapan teknisyene sordum. Susturucu dan sonra ne yaparsan yap dedi.  Ben çift çıkış yaptırmadan önce sormuştum.
Evet, sonra polise denk gelip, Muayene bizi bağlamaz aracında teknik değişiklik yapamazsın deyip 144 TL ceza ve işlemi düzeltmek için 7 gün izin yerim

Geri
Üst Alt