KAZA YAPTIM

@Aydo çok geçmiş olsun benzeri arkadaşıma oldu bana misafirliğe geldi. Peşine kapımızı komşu çaldı sizin arabaya vurdular diye meğer arkadaşın park halindeki leonun sağ kapıya vurmuşlar. Adam kaçmamış neyse ki tutanak falan ben tuttum detaylı fotoğrafladım ve bilgileri aldım. arkadaş seata götürdü arabayı kendi kaskosundan dosya açtırdı şu anda hasarlı kapısı değişiyor tüm işlemleri kasko takip ediyor. yani siz pek bir şey yapmayacaksınız. İkame araç da yeni clio vermişler. Değer kaybı konusundan emin değilim ama arkadaşa söylemiştim mutlaka belirt diye.

Değer kaybı için herhangi bi yere ücretli başvuruda mı bulunacağım ve bu değer kaybı bana ne kadar süre içinde ne kadar yatar 

@Aydo cok gecmis olsun, Allah beterinden korusun. Arkadaslarin dedigi gibi kaskonuz var ise tum islemleri kaskodan halledin, servisler gayet deneyimli zaten siz rapor sonucunu kovalayin, 8/8 karsi taraf hatali cikarsa, kasko hasarsizlik indiriminiz bozulmaz. Ancak deger kaybi icin onarimdan sonra karsi tarafin trafik sigortasi firmasina bas vuracaksiniz onlardan talep edeceksiniz (eger tum kusur karsidaysa deger kaybi isteyip alabilirsiniz) deger kaybini talep etmediginiz surece alamazsiniz.

Geçmiş olsun,aracınızı yaptırın sağsalim işin içinden çıkın sonra değer kaybını düşünürsünüz hocam.kolay kısmı o :)

Size çarpan aracın trafik sigortasının şirket sayfasını x sigorta şirketi değer kaybı evrakları diye aratın veya müşteri hizmetlerini arayarak öğrenin sonra kendilerine mail atın ya da kargo gönderin 1hafta içinde çözerler.Bazı işleyişi kötü firmalara denk gelirseniz umursamazlar süreyi geçirirler,sıkıştırın.Rakamı beğenmezseniz 5gün içinde tahkime başvurursunuz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt