Golf 2021 1.0 eTsi style paket mi yoksa 2020 model 1.5 Tsi highline mı alınır?

rsmksl

Yeni Üye
İsim
Rasim
merhaba arkadaşlar. sizce bu iki motor ve donanımlardan hangisi tercih edilmeli? motor performans donanım açısından highline cazip görünsede sizcede mantıklı bir seçim olur mu

Kendi aracım diye diyorum 1.5 tsi highline :D

Fiyatlar ayni ise kesinlikle 1.0 style alirdim.

1.0tsi golf icin gayet yeterli

her gaza basmanızda keşke 1.5 alsaydım diyeceksiniz demedi demeyin :)

Keyif icin binecek olsam 1.5 alirdim ama satinca daha karli olsun deseydim yeni kasa alirdim.

Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim. Fiyatları aynı öncelikle . Oturduğum yer engebeli olduğundan 1.5 daha performanslı ama 1.0 etsi hakkında hiç bilgim yok diyebilirim. Yeni kasanın tek iyi tarafı sanırım yakıt tüketimi ve kâr ile satabilecek olmam . Donanım olarak  highline>style diyebiliriz 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Iki motorada sahip olmus birisi olarak 1.0 style, mümkünse 1.0 r-line tavsiye ederim

1.5 150 bg farkini sehiricinde cok göremezsiniz, özellikle istanbul'da, sehirlerarasi 120 kmh üstünde 1.5 farkini ortaya koyar. Cok fazla uzun yol yapmiyorsaniz 1.0 yeterli olur

Aynı kasa olsaydı tartışılabilirdi ama bence yeni kasa olması dolayısıyla Mk8 tercih etmek daha iyi bir seçim olacaktır diye düşünüyorum. 

• Beğen
Tepkiler: SCC
Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim. Fiyatları aynı öncelikle . Oturduğum yer engebeli olduğundan 1.5 daha performanslı ama 1.0 etsi hakkında hiç bilgim yok diyebilirim. Yeni kasanın tek iyi tarafı sanırım yakıt tüketimi ve kâr ile satabilecek olmam . Donanım olarak  highline>style diyebiliriz 
Style donanim olarak olarak highlinedan pek asagi kalir yani yok aklima gelen bi tek dinamik arka far ve sinyaller eksik.

arti olarak ise keyless, isitma gibi seyler var ki keyless cok guzel bi donanim.

yeni kasa yeni kasadir. Bence tereddut etmenize bile gerek yok. 7,5 kasa highline kullanmis ve cok begenen birisi olarak ayni paraya mk8 style alirdim cok net.

1.0tsi dusuk mtv, dusuk yakit tuketimi gibi avantajlari var. Surekli tam yuklu uzun yol yuksek surat yapmiyorsaniz 1.5tsi gerektirecek bir durum yok bence.

Donanım olarak 

Mk8 Style>mk7,5 highline değilmi ???

Style mk8 de 

Fazladan 

Kör nokta, anahtarsız giriş çalıştirma,geri görüş var, mk8 in +ambiyans aydınlatması nı görüncede mk7,5 da ambiyans aydınlatma hiç yokmuş gibi geliyor

Alacağınız mk7,5 highlinda 

Keyless / geri görüş + opsiyon olarak var olarak kabul ediyoruz o zaman.

2020 1.5 highline aracın km kaç acaba ? 

Geri
Üst Alt