Volkswagen Orjinal Plakalık Arıyorum

@Kysr038 Ama ben başkasına yaptırdığımı bileceğim orjinal olmayacak benim gözümde  :lol:  Takıntılı adama çarparlarsa böyle olur  :D

@uranusgrey_golf Çok iyi olur hocam isterseniz direk kargolayın ücreti ben ödeyim zaten öbür türlüde plakalığı başka yerden 50 liraya alacaktım  :D

@Netrodo Siz ankarada mısınız ? İstanbul damı ? İstanbuldaysanız kargosu ufacık şey bile bu sabah 35TL çıktı plakalıklar uzun olduğundan 50TL alırlar aynı hesaba gelir. Doğuş otoya gidip de taktırabilirsiniz.

@uranusgrey_golf İstanbul'dayım yer neresi sizin peki? Benim için sorun yok çünkü zaten Doğuş'a yakacağım benzinde aynı paraya gelecek

@uranusgrey_golf PTT ile alıcı ödemeli kargolayın hocam şubeden teslim şeklinde sıkıntı değil benim için maksat değiştireyim yeter

Abim yapıştır gitsin plakayı, bir sonraki serviste de Doğuş oto Ankara'yı çıkartır kendi şubelerinin plakalıklarını takarlar. ne kadar deseniz de sizi dinlemeyecekler. aynısı başıma geldiği için biliyorum. :)  

@Culture33 Bir Sonraki Servise Kadar Aracın Kalacağını Zannetmem Ama Ginede O Süreye Kadar Doğuş Kalmasını İsterim 😄

@uranusgrey_golf Sakarya servisi ise gerek yok ya o zaman ben direk düz yazısız takayım önceki araçlardan kalan vardı

Geri
Üst Alt