7.5 dinamik kayar sinyalli led stop Soket ve Kablo hk.

Herkese merhaba, 2014 comfort paket aracım için 7.5 kayar sinyalli led stop aldım, fakat soket ve BMC’ye çekilen kabloları ayrıca alacağım. Doğuş Otoya gittim, soketler birbirine uymaz, şase numarası bulup getirin diyor. İstanbulda ismini vermek istemiyorum bir firmaya sordum, soket ve kablo almak istiyorum diye. Biz o işe girmeyiz diyor. Ustan bizi arayacak tarif falan isteyecek, bizden almayın diyor. Ben bunun soketini kablolarını falan nereden bulacağım yardım eder misiniz ? 🙂

Ekli dosyayı görüntüle 49183

Ekli dosyayı görüntüle 49184
Merhaba, @zulalyolabi bu konuya hakim soketlerde elinde vardı sanırım. kablo soket montaj ne istiyorsanız zülal abi yapar. Geçenlerde bir aracı yapmıştı.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bende  orjinal çıkma taktırdım memnunum su alma ledlerin yanmaması vs..  hiç bir sorun yok  sadece  kayar sinyal yanarken  aracı kapattığınızda  kaymıyor düz yanıyordu kodalama ile  yapıldı.  Soket olarak  4 adet soket aldım ben parçacılarda yetkili serviste vs.. çok pahalı değil kablo olarak alma. 3 adet değişik renkte kaliteli  kablo al  5 er metre  olsun. 

soket https://tr.aliexpress.com/i/4000161032604.html parçacılarda siparişle gelir diyebilirler.  @zulalyol yardımcı olabilir. yetkili servislerdede var.  kaygusuz oto  necati usta montaj konusunda çok deneyimli çok fazla taktı kodlama vs.. çok temiz iş çıkacağından şüphen olmasın.  Soket için ara istersen gitmeden alıp öyle gidersin.  Ön bcm den 3 kablo çekilecek  komple kablo demetine para harcamayın 

H6c44e97120b84644bd0c874f23a059dfV.jpg

Geri
Üst Alt