Cam Onarımı Kalitesiz Autoking

Autoking'in düzgün yaptığı bir iş görmedim daha.

Cam kırılmasınnda kasko hasarsızlığınız bozulmuyor ki, tramerde de çıkarsa çıksın ama çin çakması auto kingin'de peşini bırakmayın. 
Tramerde çıkması ilerde satış olurken değer kaybına sebep olmaz mı? 

@Aliii autoking ve yetkili servisler için alışılmış bir durum, kurumsal olan hiçbiryeri tercih etmiyorum, ne servisler ne de bu tarz yerler işini yapmayı beceremiyor daha kötü yapıyor, geçmiş olsun keşke biraz araştırsaydınız bu tip yerleri, mahalle arasındaki çatısı akan kapısı bile olmayan metruk dükkanlar bunlardan daha iyidir en azından sonradan çamura yatmazlar.

@Aliii değer kaybı için önce onların haksız bir şekilde bu işlemi yaptığını kanıtlamanız lazım ondan sonra sigorta şirketine başvuru yapacaksınız.

@carlos maalesef öyle hocam ahlaktan yoksun insanlar yalancılık had safhada 

@Aliii autoking ve yetkili servisler için alışılmış bir durum, kurumsal olan hiçbiryeri tercih etmiyorum, ne servisler ne de bu tarz yerler işini yapmayı beceremiyor daha kötü yapıyor, geçmiş olsun keşke biraz araştırsaydınız bu tip yerleri, mahalle arasındaki çatısı akan kapısı bile olmayan metruk dükkanlar bunlardan daha iyidir en azından sonradan çamura yatmazlar.

[mention=19510]mufayu[/mention] değer kaybı için ne yapmalıyız hocam? 
değer kaybı için birşey yapamazsınız Ali hocam.Trafik Sigortası konusu olabilmesi için evvela karşınızda kaza tespit tutağı veyahut ta polis kaza tutanağı olmalıdır.Yok ise değer kaybı tazmini olmamaktadır.Hukuki yolla alabilirsiniz ancak mini onarım ve cam tarzı müdahalelerde cüz-i ya da hiç alamayabilirsiniz.Yapmanız gereken yöntem noterle ühtar çekmek gibi görünüyor.Umarım kaybınızı tanzim edersiniz.

@Aliii sonuçta cam hocam, onu dert edecek kişiye de arabayı satmayın zaten, yıllar geçse de herhangi bir şeyde sizi arar.

@Aliii hiç uğraşmadan arabayı satın gitsin, sizin içinde bahane olur

Geri
Üst Alt