Retrofite ara Mib 2.5 yerine 80cc motor

@hakan1979 Kazasız belasız kullanın hayırlı olsun. Sigorta , vergi vs yok demişsiniz o halde aslında 50CC olan motor sonradan 80CC'ye yükseltilmiş herhalde ? 

Benim de ilgimi çekiyor bu tarz motorlar 50cc olarak Kuba Blueberry'lere bakıyordum. Sizinkisi tam Vespa tarzı :)

@hakan1979 Kazasız belasız kullanın hayırlı olsun. Sigorta , vergi vs yok demişsiniz o halde aslında 50CC olan motor sonradan 80CC'ye yükseltilmiş herhalde ? 

Benim de ilgimi çekiyor bu tarz motorlar 50cc olarak Kuba Blueberry'lere bakıyordum. Sizinkisi tam Vespa tarzı :)
Teşekkürler hocam Aynen 50cc olarak geçiyor bana direkt 80cc'ye yükseltilmişini gönderdiler 0 km alacaksanız aldığınız yer 80cc'ye yükseltilmiş verebiliyor size . Kuba Blueberry'de güzel bir motor, onuda inceledim ama dediğiniz gibi bu vespa'ya daha yakın olduğu için tercih sebebim oldu. inşallah sizinde gönlünüze göre olur. :)

@hakan1979 hayırlı olsun abi Allah kaza bela vermesin istanbul trafiği için birebir. :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
@hakan1979 hayırlı olsun abi Allah kaza bels vermesin istanbul trafiği için birebir. :)
Teşekkürler, Allah razı olsun. Aynen istanbul tam felaket  ortalama 2 Yılda bir geliyorum,çileden çıkıp dönüyorum Ankaraya :) . trafik çileniz için  Allah yardımcınız olsun  :)

Hocam hayırlı olsun, keyifle, kazasız belasız kullanın inşallah :)   :)  

Geri
Üst Alt