Yine yeni yeniden tekrardan 3 oldu. Çöl kutup ayısı Hikayesi

@RockandRage hocam geçmiş olsun. Allah daha büyüklerinden korusun aracın renginden dolayı bu kadar belirgin oluyor sanırım.

@RockandRage hocam geçmiş olsun. Allah daha büyüklerinden korusun aracın renginden dolayı bu kadar belirgin oluyor sanırım.

Geçmiş olsun,

Sent from my iPad using Tapatalk

Değerli Onur Hocam, 

Geçmiş olsun. 

Boyanın altındaki astar görülmediği sürece rötuş yapılması gerekmez bana kalırsa.

Sürtme sonucu oluşan çizikler pasta cila ile görünmez hale gelir. 

Burada dikkat edilmesi gereken bana kalırsa göçük olup olmadığı. Varsa size Tolga usta yardımcı olacaktır yine.

Allah beterinden saklasın.

@RockandRage

Geçmiş olsun, 2000'lik zımpara ile ıslatarak çiziklerin üzerinden geçip devamında hafif pasta ve son rötuş cila ile halledilebilir çiziklere benziyor, umarım tekrar yaşamazsınız

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hocam geçmiş olsun. Bence pasta cila sonrası gözle görülmez. İnce bir rutuş bir süre sonra unutturur ;)

cok gecmis olsun , yaz sonu araba garajdan ciktiktan iki gun sonra aynisi benim basima geldi insanin butun hevesi kaciyor. Cok sinir bozusu bir durum . Arabayi yikayasi bile gelmiyor .
Sağolun arkadaşlar bir ara vakit bulursam pasta cila işine bakacağım şu sıralar yoğunluktan başımı kaşıyamıyorum.

SAYGILARLA

@RockandRage    Geçmiş olsun hocam,pasta cila dışında geçmeyen olursa da öyle kalsın bir süre ben sinir oldum yahu....Allah çözümsüz dert vermesin Onur hocam,sıkmayın canınızı...

@RockandRage

Hocam tekrar geçmiş olsun,

Bir düşmanınız ya da çekemeyen birileri mi var, bilerek mi yapıyorlar anlayamadım gitti. Yanlış hatırlamıyorsam araç kamerası almıştınnız, bir tane de arka için alın hocam power bank ile 7/24 kaydedin bulun şu şahsiyetsizleri...

@RockandRage    Geçmiş olsun hocam,pasta cila dışında geçmeyen olursa da öyle kalsın bir süre ben sinir oldum yahu....Allah çözümsüz dert vermesin Onur hocam,sıkmayın canınızı...

@RockandRage

Hocam tekrar geçmiş olsun,

Bir düşmanınız ya da çekemeyen birileri mi var, bilerek mi yapıyorlar anlayamadım gitti. Yanlış hatırlamıyorsam araç kamerası almıştınnız, bir tane de arka için alın hocam power bank ile 7/24 kaydedin bulun şu şahsiyetsizleri...
Teşekkürler Hocam valla düşmanım yoktur diye düşünüyorum, elimde kanıt olmadan suçlamada da bulunmak istemiyorum ,şüphelerim var ama insanlar barut gibi yaklaşım çok önemli ters birşey söyler olay büyür daha farklı boyuta gider diye kurcalamıyorum.Sonuçta ben yapmadım dese kanıtlayabileceğim bir şeyde yok.Zaten insan olan gelir haber verir özür diler bende canını alacak değilim.Münferit olaylar arka arkaya geliyor.Antalya'daki trafik kabusunu en belirgin şekilde yaşanan kişiyim onu anladım çekiyorum üstüme üstüme.Bugün denetim yapsalar Antalya'da ehliyetli adam kalmaz.Ben bu kadar dikkatsiz bu kadar anlayışsız bir halk görmedim.Şu Kamera gelsin size canlı canlı göstereceğim Polisi bile beni sıkıştırıyor.Hayır diyorum hata bendemi ben mi yanlış yere park ediyorum ben mi yanlış kullanıyorum yok arkadaş, üst komşumunda golf 6 var arabanın vurulmadık yeri kalmadı,3 hafta önce arkadan çarpmışlar yine araç 2 hafta serviste kaldı 2 gün önce araya binerken baktım önden gene dokundurmuşlar plakası eğilmiş..En sonunda isyan etti Pajero jip aldı gelin vurun diyor artık.Böyle bir ortamda araç almak binmek ne kadar mantıklı kendimi sorgular oldum gerçekten.Koyu renk olduğu için ışık vurmadıkça belli olmuyor.Böyle kalsın Şuan Sol ön kapı ,Sağ kapıların ikisi ve tamponun sağ ön alt kısmında çizikler var.Kedilerde kaputta ufak çizikler atıyor her gün doğa bile karşı benim araba almama çıkan sonuç bu :)

SAYGILARLA

Tekrar geçmiş olsun hocam

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hocam geçmiş olsun.. kızssanız da kendınızı hırpalasanız da kavga gürültü tartışma çıkarsanız da her şey olacağına varıyor bence günümüz şartlarında risk her yerde kapımızı çalıyor ve bir garantisi yok..benim önceki aracımda 5 kaza ve 13000 tl hasar kaydı olmuştu ve hiçbirinde de ben suçlu değildim..bu işler nasip, oldumu oluyo olmadımı istesen de yapamıyorsun tekrardan geçmiş olsun müsterih olun..ALLAH daha beterlerinden saklasın..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Gecmis olsun. Adlinda cok agir hasarlar degil ama pespese gelince insanin keyfinin kacmamadi mumkun degil. Bence ailede bir ilkokul ogretmeni varsa aliverin bir kutu kucuk hobby cikolata hocadanda rica edin bir tenefuste cocuklara dagatsin. Kursun dokturmekten daha tatli ve daha makbul olur bence :)

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@RockandRage ben bunun ne oldugunu soyliyeyim sana plastik turuncu direklerden olmus...

By mertesref via Samsung S5

@RockandRage Onur hocam çok geçmiş olsun hafta sonu yazamadım kusura bakmayın size dert etmeyin desem de gene  her akla geldiğinde  can sıkıyor. İnanın ne diyeceğimi bilemiyorum inşallah bu son olur.

Hocam geçmiş olsun.. kızssanız da kendınızı hırpalasanız da kavga gürültü tartışma çıkarsanız da her şey olacağına varıyor bence günümüz şartlarında risk her yerde kapımızı çalıyor ve bir garantisi yok..benim önceki aracımda 5 kaza ve 13000 tl hasar kaydı olmuştu ve hiçbirinde de ben suçlu değildim..bu işler nasip, oldumu oluyo olmadımı istesen de yapamıyorsun tekrardan geçmiş olsun müsterih olun..ALLAH daha beterlerinden saklasın..

Gecmis olsun. Adlinda cok agir hasarlar degil ama pespese gelince insanin keyfinin kacmamadi mumkun degil. Bence ailede bir ilkokul ogretmeni varsa aliverin bir kutu kucuk hobby cikolata hocadanda rica edin bir tenefuste cocuklara dagatsin. Kursun dokturmekten daha tatli ve daha makbul olur bence :)

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@RockandRage Onur hocam çok geçmiş olsun hafta sonu yazamadım kusura bakmayın size dert etmeyin desem de gene  her akla geldiğinde  can sıkıyor. İnanın ne diyeceğimi bilemiyorum inşallah bu son olur.

@RockandRage ben bunun ne oldugunu soyliyeyim sana plastik turuncu direklerden olmus...

By mertesref via Samsung S5
Teşekkürler Arkadaşlar @mertesref Hocam sabah evden dışarı bakarken benim arabaya yakın manevra yapan bir araç gördüm izledim bir şey olacakmı diye.İşe giderkende binmeden önce baktım aracın o bölümüne bir şey göremedim.Akşamına bu sorun sabah baktığım bölgede meydana geldiği için bu tezi çürümüş oldu :)

SAYGILARLA

Geri
Üst Alt