Yine yeni yeniden tekrardan 3 oldu. Çöl kutup ayısı Hikayesi

İsim
Onur
Evet Arkadaşlar bu bölümün müdavimi olarak artık alıştım bu olaylara.Sizlere yorumsuz olarak aktarıyorum.Şirketin otoparkında aracım sağ iki kapısı çizilmiş.Yanımda bir motor vardı şuan tek şüpheli o.Yarın kendisini sıkıştırmayı düşünüyorum.İki kapınında orta noktalarında hafif çizikler iki bölgede (elimle üzerinden geçince bir derinlik engebe hissetmedim) alt kısımda kıvrımlı alan olduğu elinizi gezdirince pütürler hissediliyor.Oraların derin çizilmiş gibi duruyor.İş arkadaşımın motorun ışığını kapıya tutması ve abi burası çizilmiş demesi önce şaka sonra şok ile geçen ve her iki kapıdada çiziklerin olduğunu görmem ile yine akşam zehir oldu.Daha diğer kapıdaki çizik ve göçük duruyor iken yine bununla karşılaşmak üzdü beni.Ön tamponun sağındada bir sürtme tespit ettim ama bunu belki ben yapmışımdır diye içimi rahatlatmaya çalışıyorum.Şimdiden yardımcı olacak arkadaşlara teşekkür ederim. @theGenius Hüseyin hocamı gene davet edeyim kendisinden yol yordam rica edeyim nede olsa En çok başını ağrıtan benim kusura bakma şimdiden Hüseyin hocam.Resimler yatay çıkıyor arkadaşlar.

SAYGILARLA

IMG_20160219_185520.jpg

IMG_20160219_185509.jpg

IMG_20160219_185452.jpg

IMG_20160219_185441.jpg

IMG_20160219_185426.jpg

Geçmiş olsun çizikler derinse yani tırnak takılır şekildeyse boya yada rötuş tek çare..Öncelikle pasta ile iyice temizlenip rötüşla halledilirmi ona bakılmalı

@RockandRage hocam yorumsuz kalmak istiyorum ben de

3 oldu bu kadar kısa sürede, ne demek lazım bilemiyorum...

tabiki Allah büyüklerinden korusun..

başka da diyecek bişey yok

çok geçmiş olsun  :(

@RockandRage hocam yorumsuz kalmak istiyorum ben de

3 oldu bu kadar kısa sürede, ne demek lazım bilemiyorum...

tabiki Allah büyüklerinden korusun..

başka da diyecek bişey yok

çok geçmiş olsun  :(
Sağolun hocam ben alıştım artık 2-3 saatte geçiyor takmıyorum valla.Artık sol kapı için gittiğimde onada baktırım ne yapayım bilmiyorum ki.Arabaya kurşun döktürcem canıma yetti  &o

Büyük oranda pasta alır gibi duruyor hocam geçmiş olsun :(

Hocam gecmis olsun.malesef bu tip küçük hasarlar mide bulandiriyor ama takmamaya gayret gosterin.

@Abdurrahman @fcsrn @Onur @Rust @Srkn

Sağolun dostlar kapının üst kısımları için pasta cila halleder diye düşünüyorum alt kısmı için ole kalsada olur ne kadar çok boya okadar zarar ama bakalım belki fikrim değişir.

SAYGILARLA

Moderatör tarafında düzenlendi:
cok gecmis olsun , yaz sonu araba garajdan ciktiktan iki gun sonra aynisi benim basima geldi insanin butun hevesi kaciyor. Cok sinir bozusu bir durum . Arabayi yikayasi bile gelmiyor .

Hocam geçmiş olsun. Bence pasta cila sonrası gözle görülmez. İnce bir rutuş bir süre sonra unutturur ;)

Geçmiş olsun, 2000'lik zımpara ile ıslatarak çiziklerin üzerinden geçip devamında hafif pasta ve son rötuş cila ile halledilebilir çiziklere benziyor, umarım tekrar yaşamazsınız

Sent from my iPhone using Tapatalk

Değerli Onur Hocam, 

Geçmiş olsun. 

Boyanın altındaki astar görülmediği sürece rötuş yapılması gerekmez bana kalırsa.

Sürtme sonucu oluşan çizikler pasta cila ile görünmez hale gelir. 

Burada dikkat edilmesi gereken bana kalırsa göçük olup olmadığı. Varsa size Tolga usta yardımcı olacaktır yine.

Allah beterinden saklasın.

@RockandRage

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geçmiş olsun,

Sent from my iPad using Tapatalk

Geri
Üst Alt