İlk çalıştırmada gelen garip ses

Merhaba hocam ses konusu bir yana motor titreşimi çok fazla geldi bana videoda. Kesinlikle bir baktırın derim.

Upvote 0
Merhaba hocam ses konusu bir yana motor titreşimi çok fazla geldi bana videoda. Kesinlikle bir baktırın derim.
3 defa izledim titresimi göremedim

Benim gozlerde gitmeye basladi galiba

Upvote 0
Hocam benimkide buna benzer servise gidip gösterme şansım olmadı daha
Araci servise biraktim, gittigimde ses belli olmuyordu. Sabah erken saatte motor sogukken calistirip dinlemisler ve sesi duymuslar.
Sanzuman halati egsoza degiyor motor sogukken sarsinti dolayisiyla sese neden oluyor, isininca da genlesmeden dolayi ses kesiliyor dediler. Cozum olarak izolasyon yaptik dediler. Bu gun tekrar kontrol edip duruma gore teslim edeceklermis

Upvote 0
@hotlevel teşekkür ederim en kısa zamanda bende götüreyim servise bana uzak kalıyor servisde gidemedim Bi türlü aracı teslim aldığınız zaman tekrar yazarsanız sevinirim ses, varmı hala diye

Upvote 0
Araci servise biraktim, gittigimde ses belli olmuyordu. Sabah erken saatte motor sogukken calistirip dinlemisler ve sesi duymuslar.
Sanzuman halati egsoza degiyor motor sogukken sarsinti dolayisiyla sese neden oluyor, isininca da genlesmeden dolayi ses kesiliyor dediler. Cozum olarak izolasyon yaptik dediler. Bu gun tekrar kontrol edip duruma gore teslim edeceklermis
yalıtım yapılan yeri çekme şansınız olursa aynı sorunu yaşayan arkadaşlar için çok güzel olacaktır.

Upvote 0
yalıtım yapılan yeri çekme şansınız olursa aynı sorunu yaşayan arkadaşlar için çok güzel olacaktır.
Hocam araci teslim aldim, ama tarif ettiler on tarafta Galvaniz ince bir sac var egsoz ve ince bir vites halati varmis motor soğukken o surtebiliyormue. Hatta Golf 6 da fazlaca varmis bu durum bilinen bir konuymus

Upvote 0

Geri
Üst Alt