Teyp işaret-işaretleme alanı renk değişikliği sorunu hk.

CenkA

Yeni Üye
İsim
Cenk
Herkese Merhaba,

Aracımın teybindeki işaretleme alanlarının arka planı siyah renge döndü. Daha önceden mavi türevleri idi. Teybi karıştırırken ben değiştirmiş olabilirim ya da kendiliğinden olmuş olabilir ancak geri dönebilmek için onca kurcalamama rağmen geri döndüremedim. Örnek 1. fotoğraftaki müziğin kaçıncı dakikasında olduğumuzu gösteren çubuğun rengi gibiydi ve 2. resimdeki hale siyah şekle döndü. veya 3. resimdeki gibi hangi müziği seçeceğimi ya da hangi müzikte olduğumu anlayamama gibi bir durum yaşıyorum.  Desteğinizi rica ederim. Görüntülerini ekliyorum. Eski mavi haline dönmek istiyorum. 2016 comfortline

golf tutkusu 1.jpeg

golf tutkusu 2.jpeg

golf tutkusu 3.jpeg

Düzeleceği konusunda tam olarak çözüm olacağına emin olmamakla birlikte, 

Öncelikle açık olan multimedyayı , aç-kapa olan çevirmeli düğmeye (kapanana kadar) basılı tutarak resetlemeyi denerdim.

Daha sonra genel elektronik malzemelerde uygulanan ulusal tekniğimiz olan multimedya arkasındaki soketi çıkarıp tekrar takarak denerdim. 

Umarım daha önce başına aynı sorun gelen birisi nokta atışı yardım eder.

Upvote 0
Düzeleceği konusunda tam olarak çözüm olacağına emin olmamakla birlikte, 

Öncelikle açık olan multimedyayı , aç-kapa olan çevirmeli düğmeye (kapanana kadar) basılı tutarak resetlemeyi denerdim.

Daha sonra genel elektronik malzemelerde uygulanan ulusal tekniğimiz olan multimedya arkasındaki soketi çıkarıp tekrar takarak denerdim. 

Umarım daha önce başına aynı sorun gelen birisi nokta atışı yardım eder.
Yorumunuz için çok teşekkür ederim. Aç-kapat düğmesine bahsettiğiniz yöntemle denedim fakat sonuç alamadım. Ayarlardan fabrika ayarlarına döndüm yine sonuç alamadım. Aklımdaki soru işareti şöyle ki cumartesi günü gizli özelliklerini açtırmıştım dikkatimi çekmedi o anda ancak orda olmuş olabileceği konusunu değerlendiriyorum. Çünkü bazı teyp videolarında kırmızı renk bazı videolarda mavi renk o işaret. Bendeki ise siyah  :)  Kodlamayla değişebilen bir durum ise geçerli tabi bu tez sadece.

Upvote 0
@CenkA elinizdeki doneleri vermezseniz genelleme olarak bikaç ihtimal düşünmek durumunda kalırız. Böyle bir durum varsa önce kodlama yaptırdığınız yere danışmak en mantıklısı..

Upvote 0
@CenkA elinizdeki doneleri vermezseniz genelleme olarak bikaç ihtimal düşünmek durumunda kalırız. Böyle bir durum varsa önce kodlama yaptırdığınız yere danışmak en mantıklısı..
Evet benim eksikliğim olmuş kusura bakmayın. Az önce görüştüm değiştirebileceğimiz bir seçenek değil ama örnek veriyorum off road menüsünü aktif ederken ordaki ayarı bozduysa eğer normale döndürmek için deneriz dedi. Cumartesi günü için denemeler yapacağız tekrardan.

Upvote 0

Geri
Üst Alt