ANKET- Temizlik & Bakım için hangi markalar tercihiniz?

Temizlik Ürünlerini Hangi Marka Tercih Ediyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    28

Caner

Üye
İsim
Caner
Hocalarım hangi marka ortalaması çıkacak bakalım

Moderatör tarafında düzenlendi:
Orhan Hoca dedi:
güzel konu oldu. eline sağlık. :'(
Saolasın hocam akla geldikçe yazmaya çalışıyorum ki burada ne kadar çok paylaşım yaparsak hepimiz daha çok bilgi dağarcığına sahip olacağız inşallah

Sonax tercih ediyorum genelde. Yukarıda olmadığı için yazdım bende  s=bigstar

Cok cok detayli ve icine girince ucu bucagi olmayan bir konu. "Detailing" yazarak googleda arastirma yapabilirsiniz. Benim tavsiyem detailinge baslamamaniz cunku baslayinca kendinizi kaptiriyorsunuz :) Marka ile ilgili tavsiyeler ihtiyaca gore degismekte ancak meguiars markasindan uzak durun. Sadece dogru pazarlama stratejisiyle bugun herkes tarafindan en iyi marka zannediliyor ancak urunleri en kisa omurlu markalardan birisidir. Hem daha kaliteli hem de daha uzun omurlu oldukca fazla alternatif var.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bu konunun erbaplarindan@enpisagor Can Hocamızı cagirmazsak olmaz [emoji4]SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Benim favorim meguiars hocam [emoji106][emoji5] bulunması biraz zor olsa da chemical guys ürünlerini de beğeniyorum.

Normal bir yıkamadan sonra meguiars quik wax uygulaması yaparsanız, basit ama etkili olduğunu göreceksiniz. Araç showroom parlaklığını kaybetmiyor. Ben sadece servisin seramik kaplama vb dediği ve bin küsür lira istediği seylere karşıyım [emoji5]

Cok cok detayli ve icine girince ucu bucagi olmayan bir konu. "Detailing" yazarak googleda arastirma yapabilirsiniz. Benim tavsiyem detailinge baslamamaniz cunku baslayinca kendinizi kaptiriyorsunuz :) Marka ile ilgili tavsiyeler ihtiyaca gore degismekte ancak meguiars markasindan uzak durun. Sadece dogru pazarlama stratejisiyle bugun herkes tarafindan en iyi marka zannediliyor ancak urunleri en kisa omurlu markalardan birisidir. Hem daha kaliteli hem de daha uzun omurlu oldukca fazla alternatif var.

hocam meguiars a hayır demişsin ancak senin için kaliteli olduğunu tespit ettiğin üründen bahsetmemişsin. :)  bildiklerini paylaşmanı isteriz çünkü daha kaliteli ve daha uzun ömürlü markalar olduğundan bahsetmişsin nedir onlar :)

hocam meguiars a hayır demişsin ancak senin için kaliteli olduğunu tespit ettiğin üründen bahsetmemişsin. [emoji4] bildiklerini paylaşmanı isteriz çünkü daha kaliteli ve daha uzun ömürlü markalar olduğundan bahsetmişsin nedir onlar [emoji4]
Bahsetmekle bitmez cok fazla alternatif var siz hangi ise yarayacak urunu istiyorsunuz? Ben gtechniq c2v3 ve sonax bsd ikilisini kullaniyorum. www.detailturkey.net adresinde biraz gezerseniz hem urunleri hem de arac temizleme ve bakimla ilgili dogru bilinen yanlislari ogrenebilirsiniz. Adresi reklam amacli yazmadim, eger yasaksa yoneticiler linki kaldirabilir.

Oylama Listesinde kesinlikle 3D ve HD ürünleride olmalı..Zira cila konusunda şu an 3D katı wax a geçmiş durumdayım. 3D yoksa Meguiras tabiki.

Bahsetmekle bitmez cok fazla alternatif var siz hangi ise yarayacak urunu istiyorsunuz? Ben gtechniq c2v3 ve sonax bsd ikilisini kullaniyorum. www.detailturkey.net adresinde biraz gezerseniz hem urunleri hem de arac temizleme ve bakimla ilgili dogru bilinen yanlislari ogrenebilirsiniz. Adresi reklam amacli yazmadim, eger yasaksa yoneticiler linki kaldirabilir.

Aynı kombinasyonu ben de kullanıyorum. C2v3 tam bir fp ürünü. Bsd ise cilanın cilası :)

c2v3 mü deneyeyim şimdi ben sonax bsd yi mi..Merak ettim denemek istiyorum

Geri
Üst Alt