Golf 7.5 airbag izi

Etzel34

Üye
İsim
Okan
Arkadaşlar aracımı 2.el değişensiz boyasız aldım 2017 golf ama sürücü airbag kısmı ufak dikişli gözüküyor gibi yeri sizdede durum böyle mi fabrikasyon mu yani bu? IMG_20210607_163934.jpg

Hocam ben de 2015 vardı onda belli olmuyordu 2017 makyajlı kasa alınca ilk gözüme takılan yer burası oldu serviste sıfir araçlara da baktim onların da aynı şekilde olduğunu görünce rahatlamıstım.Sanırım güncelleme olmuş

Hocam ben de 2015 vardı onda belli olmuyordu 2017 makyajlı kasa alınca ilk gözüme takılan yer burası oldu serviste sıfir araçlara da baktim onların da aynı şekilde olduğunu görünce rahatlamıstım.Sanırım güncelleme olmuş
bendede durum aynen öyle 2015tede vardı golfüm onda bu durum olmayınca içime bi şüphe düşmüştüki neyseki rahatladım:) 

hocam aracımı 23 şubat 2017 tarihinde sıfır aldım. aynı iz benim aracımda da var yolcu tarafından bakınca belli olmuyor ama sürücü koltuğundan bakınca belli oluyor. normal bir durum içiniz rahat olsun :)  

@Etzel34 Hocam zaten airbag açılmış kaza sonrası uyduruk bir kaplama yapılmış olsa, bu kadar düzgün muntazam iz olmaz. İyi bir kaplamada da üstte iz kalmaz zaten. Kapıyı açıp göğüsün bittiği yerden anlarsınız.

İçiniz rahat olsun kısacası.  

@Etzel34 Hocam benim aracımda da var o iz ilk gördüğümde benim de aklıma takılmıştı. Bir sorun yok normal bir durum, sanırım güneş vb. etkiler ile belirgin oluyor döşemede. İçim rahat etsin diyorsanız göğsün yan tarafını (kapıayla temas eden yer) plastik bir şey ile açıp döşemede kaplama olup olmadığını görebilirsiniz.

Bugün bende farkettim, aynı izden dikdörtgen şeklinde benim 2019 7,5 da da var. Görünce şüphelenmiştim. Burayı okuyunca rahatladım. Belli ki normal bir durum. Herkese teşekkürler.

Son düzenleme:
Arkadaşlar aracımı 2.el değişensiz boyasız aldım 2017 golf ama sürücü airbag kısmı ufak dikişli gözüküyor gibi yeri sizdede durum böyle mi fabrikasyon mu yani bu? Ekli dosyayı görüntüle 48014
Hay Allah razı olsun senden kardeşim; benim de kaç gündür aklıma takılan buydu. Aracı 20 gün önce aldım dikkatimi çekmişti orası. Her golf gördüğümde ilk oraya bakıyorum kaç gündür. Aldığım kişiye, exper yapılan yere falan da sordum. Orijinal dediler ama bu forumu görene kadar yine de içim içimi yiyordu. Demek ki 2017 sonrasında böyle çizgi hafif belli olabiliyormuş.

Geri
Üst Alt