2013 Golf 7 Aracım Ne Kadar Eder?

samet602

Üye
İsim
Samet
Herkese Merhaba İyi Forumlar,

Aracımı 2020 yılında işyerindeki yöneticimden yani ilk sahibinden satın aldım severek ve keyif alarak kullanmaktayım.

Ancak şu sıralar bir gayrimenkul fırsatıyla satmayı düşünüyorum. Fiyatı belirlemek için yardımlarınıza ihtiyaç duydum araç bilgilerini ve opsiyonları aşağıda listeleliyorum. İyi günler.

Araç 2013 Kasım ayı trafik çıkışlıdır. 2020 yılına kadar ilk sahibi tarafından tek el kullanılmıştır.Tüm servis bakımları yetkili serviste yapılmış olup şuanda 83.000km de'dir.

Varta Marka EFB Aküsü 2021 yılında takıldı ve garantilidir. Son bakımı 2020'de tarafımdan Doğuş Oto Çankaya'da yaptırılmıştır.

Ön kaput ve yan çamurluklarda koruma filmi vardır.Standart comfortline özelliklerine ilave olarak aşağıda yer alan donanımlar bulunmaktadır.

-Cam Tavan
-12K Sensör + PLA 2.0 Park Assist (Otomatik Park)
-360 Derece Park Sensörü
-Sürüş Profil Seçimi (Eco, Comfort, Normal,Sport, İndividual)
-Hız Sabitleyici ve Hız Sınırlayıcı
-Çerçevesiz Yeni Tip Otomatik Kararan Dikiz Aynası
-Otomatik Far ve Yağmur Sensörü
-ESC Off ve TPMS Set Tuş Aktivasyonu
-Lansman Rengi Pasific Mavi
-Bej Döşeme

Özetle araç fabrikadan çıktığı temizlikte, donanımlı, kazasız boyasız, bakımlı, düşük kilometreli, tek el kullanılmış düzgün bir araçtır.

Not : Hata boya hasar kaydı bulunmamaktadır.

Ekli dosyayı görüntüle 41753

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bence araç, 

87.000 km.

1.2 tsi DSG.. :)

@samet602 hocam arkadaşların da dediği gibi benzinlimi dizel mi 1.2 mi 1.4 mü? Bi akrabam araç arıyor,acil bilgi verirseniz sevinirim

Araç 1.4 TSİ 122 DSG 83.000 Km
Şimdi oldu..

187 küsur kasko değeri var. 

Çok bi fiyat ile alakam yok ancak,

205.000 lira civarı yazılır..

195.000 lira altına inmeden satılabilir.. 

Hayırlısı olsun..

@ogzogz Oğuz hocam teşekkür ederim değerlendirmeniz için Opsiyonlarıda ekleyerek belirlediniz değil mi? Keza PLA, Cruise Control, Sürüş Modu bunlar bayağı masraf ettirdi ve uğraştırdı. :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
aynen opsiyonları düşününce 215-220 arası olur temiz araç 

Ortalama 200 bin civarı satılır diye tahmin ediyorum . İlana 210 215 gibi girip beklenebilir

Şimdi oldu..

187 küsur kasko değeri var. 

Çok bi fiyat ile alakam yok ancak,

205.000 lira civarı yazılır..

195.000 lira altına inmeden satılabilir.. 

Hayırlısı olsun..

@ogzogz Oğuz hocam teşekkür ederim değerlendirmeniz için Opsiyonlarıda ekleyerek belirlediniz değil mi? Keza PLA, Cruise Control, Sürüş Modu bunlar bayağı masraf ettirdi ve uğraştırdı. :)
Cam tavan+renk göz önünde bulundurarak biraz da elbet sonradan eklenen opsiyonlarla birlikte ortalama bir fiyat düşündüm.

Benim de gönlümde 220.000 demek geçer ancak galiba zor ve karmaşık bir zamana denk geldi diyebiliriz. 

Malum bazı fırsatları değerlendirirken elimizdekileri de gözden çıkarırmamız gerekiyor ve bununla da başkalarına fırsat oluşma döngüsü söz konusu oluyor. 

Beklemek belki biraz daha fazlaya sattırır ancak yapacağınız yatırım da yerinde durmayacaktır.

Başta da belirttiğim gibi fiyat konusunda pek bir alakam yok. Beni es geçebilirsiniz  :)

Umuyorum ekstra yaptıklarınızın değerini bilen birine satılır ve fiyat da gönlünüze göre olur inşallah. 

Satarken eklediğiniz opsiyonlar para etmiyorki.

Cam tavan varsa fark ettirir. DSG ise fark ettirir diğerleri fiyatı pek oynatmaz. @ogzogz oğuz hocam haklı.

hocam öncelikle hayırlı satışlar umarım en kısa sürede istediğiniz eve kavuşursunuz.

ortalama olarak kendi kanaatim 1.4 tsi comfortline 2013 DGS araç için 195 üzeri - 215 bin lira olarak düşündüm. Paket model ve üzerindeki donanımlara göre üç aşağı beş yukarı illa ki değişkenlik gösterecektir. Fakat her geçen gün bu döviz kuru ve araç piyasası değişkenlik gösterdiği için yarın veya ertesi hafta ne olur bilemeyiz.

Geri
Üst Alt